ie Irska 2024: Bambie Thug - Doomsday Blue

Ma i to je bilo sranje kroz gusto gradnje, jedino su u poslednjih XXX godina imali nesto zanimljivo 2014.godine, medjutim cak i tu su uspeli da ispadnu u polufinalu, mlaka je bila pevacica, iako simpaticna.
 
Loser, lose your attitude 😍

brooke-scullion-ar-brooke.gif
 
Nisam znala da "Late Late show" može biti ovako zabavan za gledanje 😁 Koji komentari stručnog žirija, saopštenje glasovi, nastupi i na kraju pobednik 🤣

Pesma nije lično moj fah. Naravno ima delova koji su lepi u pesmi ali ima i onih kojih se plašim. Izvođač deluje kao da je Tim Bartonov junak, izdvojiće se svakako. Sve u svemu drago mi je da Irska rizikuje ove godine ☘🇨🇮
 
Nisam znala da "Late Late show" može biti ovako zabavan za gledanje 😁 Koji komentari stručnog žirija, saopštenje glasovi, nastupi i na kraju pobednik 🤣

Pesma nije lično moj fah. Naravno ima delova koji su lepi u pesmi ali ima i onih kojih se plašim. Izvođač deluje kao da je Tim Bartonov junak, izdvojiće se svakako. Sve u svemu drago mi je da Irska rizikuje ove godine ☘🇨🇮
Za sada od 5 izabranih pesama, mi je ova pesma ubedljivo na prvom mestu(ALI STUDIJSKA VERZIJA NARAVNO) :D
 
Odlicna špica za neki horor ili još bolje sve ovo što sam video na sceni je super kao scene nekog filma, a pevačica da igra u tom filmu glavnu ulogu ;)

Opa opaa Irska se bas zeleni na svim kladionicama, skocili su prilicno cim su izabrali pesmu :D
 
Nijedna njihova pesma u ovom nizu mi nije nešto, možda mi je kukavni Ryan što je ljubio pod finala u 2013. i najbolji
 
Baš mi je drago zbog Bambie, od početka mi je Doomsday Blue bila favorit. Ailsha mislim da je imala ipak najbolji paket za Eurosong večeras, ali Doomsday Blue je kao pjesma najbolja bila po mom mišljenju.
 
Back
Top