ie Irska 2024: Bambie Thug - Doomsday Blue

Svaka čast Ircima što će ispasti sa nečim l00dim umesto da ispadnu sa popom. Wow, to mi je super.
 
Pa stvarno je dosta bilo onih banalnih tekstova uz pritom loše izvedene pesme, konačno nešto o čemu se da malo i razmišljati što se teksta tiče, a i samog nastupa.. 🤍🖤
 
Daj ovamo Kintara, Goroa, Adams Family i po mogućstvu još neke likove velikog zanimljivog stvaralaštva.

Fali još Lepotica i Zver i eto pesme
 
Zvuči doslovno kao kad zla veštica iz Sneki i 7 midžeta ima neki muzički ritual tokom trovanja jabuke. Koncept i nije loš ali njeno pevanje, ako de ono uopšte može nazvati pevanjem, je stvarno teški kriminal.

Izdvojiće se jer je drugačije. Pod uslovom da ova ženica nauči bar malo da peva
 
Poppy mi je malo manje intezivna haahaha mada znam joj samo ove novije stvari.
 
Irci carevi, najzad da nam daju malo ''out of box'' entry, meni su se dopadale i ove prethodne njihove pjesme unazad 4 godine ali nisu bile dovoljno dobre za ovo takmičenje plus su mlaki izvođači bili u igri...

Moji favoriti sinoć su bili Ailsha i Erica - ova prva likuša se ukopala pogrešnim konceptom nastupa iako je možda imala i najviše potencijala za Evroviziju (svidjelo mi se što je pjesma na irskom, totalno mi je kjut taj izumirući jezik) dok druga je bila bukvalno ''go girl, give us nothing'', pjesma pristojan bangerčić ali ona operisana od bilo kakvog osjećaja za scenu.

Sa ovim nemaju šta izgubiti definitivno, k'o što već neko gore reče - bolje je da ispadnu u polufinalu sa nečim quirky i drugačijim nego sa najobičnijim popom. Ustvari, toliko je loše da mi se i sviđa hah, ovo bi moglo i ličiti na nešto u Malmeu ukoliko se Bambie malo pozabavi sa vokalom i stejdžing se adaptira velikoj sceni, najveći problem je taj što ona izgleda pomalo jezivo (ili malo više) a i sam paket je suviše mračan što bi moglo odbiti televizijske gledaoce. 👻

Što se prognoza tiče, nikad ne reci nikad ali ni ove godine ih ne vidim u finalu iako bih lično volio da ga ubodu poslije 6 godina, vjerovatno će biti too much za svariti mnogima.
 
Back
Top