ie Irska 2024: Bambie Thug - Doomsday Blue

Cekaj bre, ova Bambi, to je ustvari OVAJ? To neki Roj Robinson?


Hahaha, pa ovaj zeznuo i Lolitu a tek Koncitu
 
miljana-kulic-miljana.gif
 
Non binary je pitanje svesti ne telesnosti. 😂
 
Recite im!!!

I Ray joj je srednje ime lol mada na engleskom govornom području Ray je ime koje se može dati i dečaku i devojčici.

A prvo ime joj Cuntry, pa ugušiću se ahahhahaha
 
Non binary je pitanje svesti ne telesnosti. 😂
Ne želim nikoga da uvredim ali ta nebinarnost je za mene golemo preseravanje. Ako nemaš potrebu da se deklarišeš ovako ili onako, čemu se onda deklarišeš. Jer i nonbinarnost je deklarisanje. To mi je isti level preseravanja kao kad ateisti kritikuju teiste i ubeđuju drugh da je religija izmišljen pojam tako što propagiraju svoja verovanja. Ajo se deklarišeš kao ateista ti si opet teista jer veruješ da ne veruješ u to šta drugi veruju. Šta ispisah majko mila 😂😭😂
 
Meni to non-binary zvuči kao nešto vezano za kompjutere iskr
 
Ne želim nikoga da uvredim ali ta nebinarnost je za mene golemo preseravanje. Ako nemaš potrebu da se deklarišeš ovako ili onako, čemu se onda deklarišeš. Jer i nonbinarnost je deklarisanje. To mi je isti level preseravanja kao kad ateisti kritikuju teiste i ubeđuju drugh da je religija izmišljen pojam tako što propagiraju svoja verovanja. Ajo se deklarišeš kao ateista ti si opet teista jer veruješ da ne veruješ u to šta drugi veruju. Šta ispisah majko mila 😂😭😂
what-say.gif
 
Meni je ok ako neko koristi they/them, možda zvuči kao glupost, ali ako neko inzistira uvažiću.
 
Back
Top