ie Irska 2024: Bambie Thug - Doomsday Blue

Samo ovu pesmu slušam od do sada izabranih.
Ova pesma je najzanimljivija, ali mnogo bolja i prijatnija u audio verziji, pa izbegavam slusati neorijatne tonove i falševe, meni još uvek misterija zasto se od izabranih pesama najbolje kotira Francuska, i zasto njihova delegacija kaze da jure pobedu sada čak i na evrovziji za odrasle posle dečije, kada ova pesma je nestvarno dosadna kao i njegov napada i smoran vokal..
 
Irska 9. na kladionici. :love:
😍😍😍
bambi not breathing GIF
 
Pa i ne baš..
Ja mislim da bi ipak bilo tako. Čini mi se da je trenutno stanje više posledica činjenice da je baš Irska odabrala dobro pomereni performans i da su ljudi zato oduševljeni. Ja ipak čekam da vidim kako će to izgledati u maju, neodređen sam trenutno. Svakako zaslužuju bravo za drugačiji odabir u odnos na ranije sezone.
 
Poslusaj ako nisi ovu Irsku pesmu ali u studijskoj verziji, dosta se razliku, studijska verzija ove pesme definitivno zvuci kao solidna pesma koja definitivno moze u finale, medjutim OVA uzivo verzija pesme, je necu reci kriminalna ali ne bas prijatna nimalo vokalno, plus nastup malo smejurija iskren da budem, isto vazi za onu Ailshu studijski pesma luda i zanimljiva ne bi svi ostali bas ravnodusni ali vokalno mlako u finalu je bilo zato nije pobedila i bila drugo mesto..
 
Ja mislim da bi ipak bilo tako. Čini mi se da je trenutno stanje više posledica činjenice da je baš Irska odabrala dobro pomereni performans i da su ljudi zato oduševljeni. Ja ipak čekam da vidim kako će to izgledati u maju, neodređen sam trenutno. Svakako zaslužuju bravo za drugačiji odabir u odnos na ranije sezone.

Slažem se. Plus što Irska i UK uvijek najlakše “skoče” na kladionicama ako im je pjesma imalo drugačija ili bolja od onog što inače šalju. Pretpostavljam da je jedan od razloga i to što je većina kladionica njihova i imaju baš veliku kulturu klađenja.

Meni ovo i dalje djeluje kao siguran NQ, ali dobro, možda i griješim.
 
Pa obe ove pesme su joj mnogo bolje nego ova sa kojom će nastupati na Evroviziju, naročito Tsunami. Zapravo se vidi neki muzički i producentski talenat.

Mislim da mi se samo ne sviđa Doomsday Blue kao pesma.
 
Back
Top