ie Irska 2024: Bambie Thug - Doomsday Blue

Meni su oni "mirni" dijelovi pjesme odlični, imaju baš neki zanimljiv instrumental, ovi "bučni" dijelovi su mi na momente ipak malo too much.
U globalu, u konkurenciji prvog polufinala mi osobno jest za prolazak, ali nekako sumnjam da će i uspjeti. Previše je kaotično za eurovizijsku publiku, mislim
 
Ja sada shvatam da se meni zapravo samo nastup dopada, audio kao audio ne. Meni je ovo eksperimentalno i kul samo može i bez ovog vriska na kraju, malo mi je too much 🤣 Ne smeta mi da prođe u finale. Spot je zanimljiv.
 
Ma ovo ide u top publike. Sta kao kabare miksan sa death metalom? Pa kad smo to imali? Kao performer je prilicno sigurno u sebe, na onom uzasnom ozvucenju i sceni je bilo upecatljivo, kad se to izmiksa za ESC, nabace efekti, Irska ce to platiti, bice upecatljiv nastup i jedan dobar plasman od publike. Ziri vec ne vidim da ce podrzati, predikcija oko 150-200 poena publike do 20,30 zirija ako ih i bude.

I da, dopada mi se jako!
 
Ja znam za koga glasam u polufinalu
crknite dusmani !!!!
 
  • Love
Reactions: Mrm
Ne uđe li 🇮🇪, Malme pada...sve će stati.. The end.
 
Meni je Bambi inicijalno bio na poslednjem mestu kada je pesma pobedila na irskom izboru, međutim mi se vremenom popravilo mišljenje o pesmi kada sam poslušao neke druge pesme koje je izbacivao. Prepoznao sam neki muzički kvalitet i talenat, pesma 11:11 je posebno odlična i šteta što nije sačuvao tu pesmu za Evroviziju.

Doomsday Blue mi je i dalje ispodprosečna pesma i u lošijoj polovini pesama ove godine, ali svakako nigde blizu dna.
 
Kod Bambie mi je teško da izvalim
(možda samo nisam dovoljno istražio) Bambie je biološki muškarac ili? Nekako mi ima ženske crte lica
 
Na osnovu krštenog imena (Rej Robinson) i njegovih slika sa OnlyFans-a koje bih voleo da zauvek izbrišem iz svesti, definitivno je biološki muškarac 💀
Ok moraće se guglati malo, hahahah
 
Back
Top