ie Irska 2024: Bambie Thug - Doomsday Blue

Ja nigde ne vidim uvredljive komentare od strane Milice, dok od tebe vidim, kao i sankcionisanje ponasanja koje se tebi licno ne dopada i ponavljam ne samo prema njoj, nego prema mnoooogiiiim forumasima, sa cijim se misljenjem ti licno ne slazes.
Ne može se reći za forumaše da su primitivci, naročito kada ne postoji razlog. Ako se ne slažete sa nečijim stavom, birajte reči ili prosto nemojte komentarisati. Jedno je ne slagati se sa mišljenjem, a drugo prozivanje na neprimeren način. Nije realno da očekujete da vam se ide uz dlaku po svakom pitanju. Forum je skup ljudi koji različito misle. Takođe, niko nije dovodio u pitanje nečije obrazovanje. To je to, ne bih dalje da polemišem.
 
Mada mi je mnogo gore od neke pogrešne zamenice, pravljenje lista muškaraca i žena, poput ovih naših za mistera i mis. To gledanje u polne organe mi je baš bilo primitivno...
Ako se misli o ovome konkretno, meni je gore to sto ti skocis da je primitivno i vredjanje to sto ona pise. Mozda je malo izraz bio hevi u trenutku (razumem i zasto) ali zaista gledanje u polne organe, i jeste mnogo ruzno komentarisati na taj nacin, ako vec neko bira da ne bude svrstan u musko ili zensko zbog toga sta ima u gacama.
Kao sto je ruzno da neko bude svrstan u manje ili vise vrednog clana drustva u odnosu na to sa kim deli krevet - a sta prosecni ljudi konstantno rade. Ja bih rekao i da je to primitivno, u najblazem slucaju. Tako da ti argument nije na mestu, sta god mislio.

Uzivajre u ESKu. Ne sirite toksine. Dovoljno ste tokom ove sezone.
 
Rekoh več, da polne organe i gače nisam spomenuo nijednom. No, sa tim stavom, kako gledati na ljude uopšte? Da se Bambi nije izjasnila kao nebinarna osoba, da li biste pomislili da je baš to? Da li treba sve ljude na svetu posmatrati kao nebinarne, i nikako ne pomisliti da je neko muško ili žensko? Iskreno sumnjam da iko tako postupa, a neko bi se možda uvredio kad bi mu se reklo ti si ili nebinaran ili muško ili žensko. Možda je samo jedno od ta tri, možda kombinovano, a možda nešto četvrto. Ne možemo sve znati na prvi pogled.
 
Rekoh več, da polne organe i gače nisam spomenuo nijednom. No, sa tim stavom, kako gledati na ljude uopšte? Da se Bambi nije izjasnila kao nebinarna osoba, da li biste pomislili da je baš to? Da li treba sve ljude na svetu posmatrati kao nebinarne, i nikako ne pomisliti da je neko muško ili žensko? Iskreno sumnjam da iko tako postupa, a neko bi se možda uvredio kad bi mu se reklo ti si ili nebinaran ili muško ili žensko. Možda je samo jedno od ta tri, možda kombinovano, a možda nešto četvrto. Ne možemo sve znati na prvi pogled.
TO.SU. JAVNE. LICNOSTI.
UDJES. NA. GUGL. PA NA. WIKIPEDIJU.
IMAS. SVE. POTREBNE. INFORMACIJE.

(vecu gomilu gluposti nisam skoro procitao zaista, aj uzivaj polufinale ce :) )
 
Nisam ni ja skoro pročitao toliku količinu besmislica i gluposti.

Pisanje velikim slovima nije dozvoljeno i smatra se vikanjem.
 
Duska je jela g i pokazala koliko je nepismena u programu. Za takve izjave u odgovornoj zemlji bi joj sledila ozbiljna kazna (ili bar opomena).
 
Što bi rekao komentar koji sam pročitao negde "Kakve to snimke seksualnih odnosa članova UO Duška ima pa ne sme niko da je makne s pozicije već dve decenije"
 
Svaka čast uredništvu foruma što ne podleže pod pritiscima woke kulture koju nam nameću ljudi kojima je bilo dosadno za vreme pandemije u karantinu.
Jesi li ti stvarno realan da na ESC forumu nazivaš borbu za poštovanje nečijeg rodnog identiteta "pritiscima woke kulture"?

Pa da nije bilo sličnih pritisaka i nas i taj ESC bi sve zajedno spalili na lomači.

(pardon ako sam omašio sarkazam)
 
Inače, on topic - Bambie su mi bili top (hvala na podsećanju, Milice, inače bih koristio ženski rod).
Pesma mi se nije toliko svidela na prvo slušanje ranije, ali kad sam video kako je dobro prilagođen pesmi i pogotovo promenama između balade i vrištanja oduševio sam se.

Svideo bi mi se malo više bez onog pentagrama iskreno, ali šta sad.
 
Pohvale Duški što se trudila bez predrasuda da gledaocima objasni o čemu je reč. Pa ko želi da razume neka razume.
 
Back
Top