Istorija nacionalnih izbora

Tebi Tinte baš neke sitnice drastično menjaju utisak :D Ove godine Francuz ti potonuo samo zbog akapela dela, a tu ti se revamp i odeća nisu dopali.

Meni je No Name bio bolji na Evroviziji, bolji mi je i taj revamp, a i kako su izneli, iako je to svetlosnim godinama ispod Jeleninog Jutra. Jeste ono poskakivanje bilo suvišno, ali to im i bio maksimum s obzirom na neiskustvo i kako su i dospeli tamo. U suštini, nisam navijao da kiksnu tada, bio sam relativno neutralan, valjda smo tih godina od povratka na Evroviziju bili željni učešća, pa i dobrih plasmana. Jutro ostalo neprežaljeno.
 
Da li je nekada negde isplivao snimak Aleksandre Radovic i Da ti se dlanovi zalede?

Secam se da je bila prica da je ona trebalo da nastupi sa tom pesmom, ali je odustala valjda u poslednjem momentu.
Nikada to nigde nije procurilo. :( Evo ovde na kraju pesme komentatorka Radio Beograda 1 je to rekla u programu, da je zapravo pesma pisana za nju i da je odustala:

 
  • Sad
Reactions: FFM
Nikada to nigde nije procurilo. :( Evo ovde na kraju pesme komentatorka Radio Beograda 1 je to rekla u programu, da je zapravo pesma pisana za nju i da je odustala:

Kakva steta, bas se oseca da bi Radovicka razvalila ovu pesmu. I Mari je bila dobra, ali Radovicki bi bas legla.
 
Apskejlovao sam rekapitulaciju sa Evropesme 2004. (užas su im bili prelazi između pesama), i dodao oznake koje ko zna da li su uopšte tačne :LOL: (UJRT, RTS i RTCG) - prepisao sam odavde👇

https://www.wikiwand.com/en/Evropesma


Evo i Sergeja (on je kao delegiran od strane RTCG, a Knez od UJRT ?! )


A sa Beovizije 2004. sam prosto morao Jelenu Jevremović da apskejlujem - jeste joj pesma previše ličila na Everyway that I can ali je svejedno bila mnogo bolja od Karleuše te godine.

 
Last edited:
Evo klipa sa iskustvima ex-Yu predstavnika Evrovizije koji su emitovani tokom Evropesme 2004. godine. RTS se tada stvarno potrudio da naš povratak na Evroviziju bude spektakularan i ljudi su jedva čekali da se vratimo tamo. Kako je to bilo neko vreme puno nade, eh... 🥹 A gde smo sada, nakon 20 godina. :(

 
Gde smo? Imamo jedno od najboljih NF u Evropi, to što je RTS posle nesposoban da uradi bilo šta sa pesmom koja pobedi je druga priča.
 
Gde smo? Imamo jedno od najboljih NF u Evropi, to što je RTS posle nesposoban da uradi bilo šta sa pesmom koja pobedi je druga priča.
Ove sezone je nas NF bio u top 3 cele sezone i nisam pristrasan uopste kad to kazem
 
Pošto nemam odgovarajuću temu za ovo evo i moj #pze25 wish list.

☆ Teodora Džehverović
☆ Milica Pavlović
☆ Mahrina
☆ Valentinna - IDJ show 2
☆ Ivana Boom Nikolić
☆ Kat Dosa (sa boljom pesmom)
☆ Džordži
☆ Zorja
☆ Sara Jo
☆ Tara (Pinkove zvezdice)
☆ Edita Aradinović
☆ Džipsi
☆ Baloš
☆ Marija Serdar (Pobednica Pinkovih zvezdica)
☆ Aleksa - IDJ show 2
☆ Ksenija Knežević
☆ Elena Kitić
☆ Zoi (sestričina Nataše Bekvalac)
☆ Boris Subotić
☆ Kali (bila je u Rastinoj produkciji)
☆ Zejna
☆ Sara Zinaić - IDJ show 2
☆ Zona - IDJ show 2
☆ Nina Todorović
☆ Chai
☆ Ivona - PZE 22, 23.
☆ Sanja Vučić

● Radi šoua : Ema Radujko i Desingerica.

Nisam siguran da li imaju i naše državljanstvo: Albino i Senidah :ba: :si:
 

Будите уз мој канал "База музике" 11. априла у 22 сата, када ће бити емитована компилација 16 пробраних наступа са Беовизије 2003, скинутих са једне од две видео касете које је објавио ПГП.

Са ове касете морао сам једино да исечем Карлеушин ревијални наступ и одјавну шпицу, али битно је да су наступи ту.
 

Будите уз мој канал "База музике" 11. априла у 22 сата, када ће бити емитована компилација 16 пробраних наступа са Беовизије 2003, скинутих са једне од две видео касете које је објавио ПГП.

Са ове касете морао сам једино да исечем Карлеушин ревијални наступ и одјавну шпицу, али битно је да су наступи ту.
11. јуна, заборавих да едитујем.
 
Svaka vam čast što čuvate od zaborava ta stara izdanja, neverovatno da su RTS i Megaton toliko nezainteresovani za tako nešto.
 
  • Like
Reactions: FFM
Ovakva pasija je prava smisao ovog foruma. Bravo!
 
U iščekivanju sutrašnje premijere Beovizije 2003 koju nam je spremio član @СирмијумскоДете.95 , da se podsetimo nastupa Mari Mari u revijalnom delu Beovizije 2004 sa pesmom koju je otpevala na Beoviziji 2003 i tada osvojila i nagradu za najbolju interpetaciju. Ovde je, naravno, u pitanju plejbek. Prosto sam zaboravio koliko obožavam ovu pesmu. :love: Mari Mari je tada baš obećavala, nekako se kasnije pogubila, odustala od tog RnB zvuka, koji je i Marija Šerifović u početku furala, nikako hit nije uspela da ubode nakon ove pesme sa Beovizije 2003 i Kad me ne voliš sa Budve 2003. :(

 
Teodoru Bojović su tada baš dosta forsirali na Beoviziji/Evropesmi.

Beoviziju je inače vodio pokojni Feđa Stojanović.
 
Back
Top