it Italija 2023: Marco Mengoni - Due Vite

Marco Mengoni je upravo izjavio u emisiji live Domenica In da ne zna da li ce ici na ESC. Zeli prvo da udje u studio i pocne da radi album. Tako da je moguce da ide drugo plasirani. Ili ce se predomisliti 😀
 
Marco Mengoni je upravo izjavio u emisiji live Domenica In da ne zna da li ce ici na ESC. Zeli prvo da udje u studio i pocne da radi album. Tako da je movuce da ide drugo plasirani. Ili ce se predomisliti 😀
Gledam i ja sada ali italijanski razumem samo malo, mislio sam da pričaju da ide na ESC, ahahaha
 
Meni je trebalo par sekundi da povežem da je San Remo festival za sebe, a ne sušti kvalifikacioni izbor za Evroviziju.
I onda zamišljam press konferenciju dan posle PzEa gde će neko da potvrdi da želi da ide na Evroviziju nakon učestvovanja na Pesmi za Evroviziju.

Kao na LinkedInu "I am proud to anounce that I accepted the offer from...". Sis, potegla si 5 veza, prošla 6 krugova intervjua i prodala dušu đavolu, but don't let that take away your moment.
 
I Anna Oxa i Fausto Leali su išli 1989 na ESC kad su pobedili San Remo, ali su promenili pesmu...
 
Lijepo mi je ovo od prvog slušanja, ali nisam baš oduševljen idejom da je Italija na ESC-u počela štancati povratnike
 
Na drugom forumu kažu da se izjava odnosila na odluku oko promene pesme, a ne da li će ići u Liverpul. :unsure:
Sećam se da je i 2013. bila čitava sapunica oko toga koju će pesmu pevati i na kraju ostala ta sa kojom je i pobedio.
 
Lijepo mi je ovo od prvog slušanja, ali nisam baš oduševljen idejom da je Italija na ESC-u počela štancati povratnike
Pa oni to vazda u istoriji Evrovizije, najviše od svih vrv.. :)
 
Na drugom forumu kažu da se izjava odnosila na odluku oko promene pesme, a ne da li će ići u Liverpul. :unsure:
Sećam se da je i 2013. bila čitava sapunica oko toga koju će pesmu pevati i na kraju ostala ta sa kojom je i

Malopre je u Domenica In na pitanje da li ce ici na Evroviziju rekao : “ Ne znam. Zelim prvo da udjem u studio, videcu” . Sta to znaci, ne znam. Jutros je na konferenciji za stampu izjavio da ide.
 
Zašto su svi učesnici bolje odeveni u Domenica In Speciale programu nego u toku festivala? lol
 
Malopre je u Domenica In na pitanje da li ce ici na Evroviziju rekao : “ Ne znam. Zelim prvo da udjem u studio, videcu” . Sta to znaci, ne znam. Jutros je na konferenciji za stampu izjavio da ide.

Aha, onda jeste malo bipolarno, što kaže Doctor Who.
Inače, krenuli su već sa "seckanjem." Osetim gde je izbačen deo, mada mi i ne zvuči toliko loše..

 
Pa fino je skraćeno ovo, može komotno ovako, jedino ako mu je baš stalo do izbačenih stihova pa neće da ih se odrekne.

RAI u fazonu Marko, pitaću te još dva puta - da li želiš da ideš na Evroviziju?
 
Back
Top