it Italija 2023: Marco Mengoni - Due Vite

Neko od fanova je radio, u suštini ono čime se bave odmah nakon završetka festivala. Stavila sam samo da se posluša. Ali svakako pokazuje da pesma može da se skrati, a da ne izgubi smisao i emociju. Sad, jedino ako on ne želi, a to je druga priča onda.
 
Ma ići će vrv, da proba da nadmaši to sedmo mesto iz 2013. godine, ali videćemo..
 
Ma pričam o eventualnoj zameni pesme, verujem i ja da ide on.
 
  • Like
Reactions: Mrm
Evo slušam Due vite ceo dan, ne bi bilo lepo da menja... I da javno pohvalim Paolu i Chiaru, ono je moralo u top 5! Rekao sam šta sam rekao 😃
 
Evo slušam Due vite ceo dan, ne bi bilo lepo da menja... I da javno pohvalim Paolu i Chiaru, ono je moralo u top 5! Rekao sam šta sam rekao 😃
Hahaha, da ali u top 5 na MF 2006.. 🤣
 
Gde god, ne bunim se 😃
 
Svakim slušanjem mi je sve ljepša pjesma, nadam se da nema ništa od tog mijenjanja. Teško mi je procijeniti je li mi bolja od L'essenziale, sad kad bih slušao jednu pa drugu vjerojatno bi mi ova bila bolja čisto zato što je nova i nisam je čuo tisuću puta kao onu iz 2013. U svakom slučaju, ovaj čovjek nema lošu (ni blizu toga) pjesmu u karijeri.
 
Nisam ispratio Sanremo ove godine osim što sam poslušao isečke pesama i samo na osnovu toga mi je delovalo kao da je bilo mnogo slabije nego prošle godine kad sam stvarno imao nekoliko favorita. Pesma je okej, ali bih morao više da je slušam da bi mi se baš svidela. Ravnodušan sam na njegovu ideju menjanja pesme, ako ima nešto još bolje ništa protiv nemam, osim ako ne bude kao Emma Muscat prošle godine.
 
Konacno mi legla Markova pesma, a on sad kaze da ce verovatno da je menja...idi Marko u persun
 
  • Haha
Reactions: Mrm
Marco nemoj mijenjat pjesmu, vrh je 😑😑

Jedino ak nas iznenadi s necim poput Tutti i mie ricordi
 
Zemljotres magnitude 5 rihtera, pogodio San Remo..

 
Back
Top