it Italija 2023: Marco Mengoni - Due Vite

Malo Italijani smaraju sa muškim baladama iz godine u godinu... Ok, znamo da ste na tom polju majstori svog zanata, italijanski jezik je po meni jedan od najromantičnijih i najmilozvučnijih kada je riječ o načinu prenosa emocija na slušaoca i shvatanju istih ali dajte i neki drugi žanr, u posljednje 4 godine 3 puta šalju muškarce sa srceparajućim baladetinama.
Pjesma kao pjesma mi je fina ali daleko slabija od ''L'essenziale'' koja mi je te godine bila u top 5, Marco je vrhunski interpretator i vjerujem mu svako slovo koje otpjeva ali me ''ne radi'', ne ostavlja jak utisak kao ona od prije 10 godina, čak su mi i ''Fai rumore'' i ''Brividi'' jedan stepenik iznad ove... Uopšte ne sumnjam u dobar rezultat, kakva god godina da bude ovo ide u top 10 lagano i kod žirija i kod publike a možda i u top 5, jedina prednost mi je ta što je Mengoni sada mnogo više hot nego deceniju ranije. :love:
 
Fai rumore i Brividi >>> Due vite

Marko, ako ovo čitaš, promeni pesmu, per favore. 🙏🏻
 
Vukojici i Ivani su se slegli utisci, pa evo kako je izgledao nedavno završeni Sanremo iz njihovog ugla
➡️ Sanremo 2023

AristonTeatar.jpg
 
  • Love
Reactions: Mrm
Definitivno kvalitetna pesma iz Italije ponovo, Marko standardno fenomenalan, ali.... Ovo jednostavno nije kompetitivno i ne izdvaja se ni po čemu. Ne vidim Italiju visoko ove godine
 
@Marko


Oduševljena je, ali ahahaha morala je da pomene Hrvatsku, doduše prve je reakcija posle Hrvatske, ali Hrvatska 2023 joj nikako ne paše... 🤭🤭😄🙃
 
Sad sam skoro upotrijebio jedan Vesna Vukelić Vendi gif, ali bih vjerojatno pokupio ban. Ban bi zapravo trebala pokupiti Georgina vokal kouč, isključite je!!!1
 
The HONEST vocal coach, the HONEST, @Marko, uvek taj deo zaboraviš...🇬🇧🤪🤭
 
Prestao sam da je pratim nakon njenog prošlogodišnjeg nepredviđanja finala Srbiji.
 
Ali ne znam zašto, kako bi bilo glupo kada bi svi voleli isto, imali identičan ukus i na kraju predviđali isto, pa šta ako neko predvidi pogrešno, jaka stvar.. 🤔
 
Ali ne znam zašto, kako bi bilo glupo kada bi svi voleli isto, imali identičan ukus i na kraju predviđali isto, pa šta ako neko predvidi pogrešno, jaka stvar.. 🤔

Ne mora da voli pesmu, ali mora makar malo da bude objektivna. Iz godine u godinu nas ne vidi u finalu, kao da ne prati Evroviziju i ne zna da smo po tom pitanju solidno prolazili do sada.
 
To je kao kad fanovi vec desetak godina predvidjaju NQ Moldaviji a ljudi maltene redovno u top 10
A predvideti nq pesmi koja osvoji televoting u polufinalu, sta reci
 
Back
Top