it Italija 2024: Angelina Mango - La noia

I dalje ne shvatam opsednutost fanova ovom pesmom. Bila mi je skip kada sam je cuo prvi put na Sanremu, sad mi je podnosljivija, ali ipak mislim da ce zesce da flopne.
Ja sam taj koji uglavnom ne razume pomamu za Italijom i pesmama koje šalju, ili ako je razumem jednostavno me nervira haha ali ovde skroz kapiram zašto su svi odlepili, ja prvi 😅
 
Pa isto. Naročito što je ovo druga italijanska pesma koja mi se dopala nakon 2012. Dakle ja sam svake godine bio u fazonu šta je ljudima s Italijom od tada. Jedino mi je 2017. bilo kjut donekle.
 
И даље мислим да би Анализа била 1. на клаџи и свим гласањима да је побиједила на СР, а онда би славила и у Малмеу. Овако Анђа има шансе исто, али биће борба
 
Annalisa bi sigurno bila veći favorit za pobedu od Angeline. Za Mahmuda nisam siguran, ipak je njegova pesma daleko manje viralna od Soldi koja je postigla vrhunski uspeh.
 
Verovatno da, ali manje od Soldi u većoj meri. Zato nisam baš siguran da bi bila ubedljivi favorit.
 
Bas nisam sigurna u to. 3 x platinum. 75 miliona preslusavanja na spotify-u i 54 miliona na youtubu, a nije ni pobedio vec bio 6. Dok glavni favoriti ESC-a Nemo i Baby Lasagna svega tri miliona pregleda video spota na youtubu, BL na spotifyu 4 mil 300, Nemo 4 miliona. La Noia 53 mil na spotify-u, 29 miliona na youtubu. Mnogo manje od Mahmooda. Mahmood plus ima viralne momente i koreografiju, imao bi vrh nastup i stotine miliona pregleda. Mahmood bi ih sve pojeo za dorucak.
 
Last edited:
Nemo i BL su reqlno gledano podrumare, Mamud je zvezdetina italijanske muzičke scene.
 
Podrumare su sada, ali ce sigurno obojica imati bolju karijeru, vise nastupa i koncerata i poziva posle eurosonga, cak da ne pobedi nijedan od njih, bice u vrhu i bice primeceni i izazvati veliku paznju evropske javnosti makar u maju ove godine, sto ce sigurno doprineti tome da ostvare bolju karijeru i makar trenutno budu aktuelni. Sto se pesama tice, Annalisa je bila najbolja na San Remu i trebalo je nju da pošalju, to je greška Italijana.
 
I dalje ne shvatam opsednutost fanova ovom pesmom. Bila mi je skip kada sam je cuo prvi put na Sanremu, sad mi je podnosljivija, ali ipak mislim da ce zesce da flopne.
Pa ne može sigurno žešće da flopne u smislu da ne bude ni u top 10. Ne znam šta bi trebalo da se desi za tako nešto, jer Anđelina izuzetno vlada scenom na svakom nastupu, odlično i peva i igra, a pritom je pesma vrlo catchy, a da nije klasičan bop, dovoljno je dobra da bude visoko i kod žirija i kod publike.
 
Podrumare su sada, ali ce sigurno obojica imati bolju karijeru, vise nastupa i koncerata i poziva posle eurosonga, cak da ne pobedi nijedan od njih, bice u vrhu i bice primeceni i izazvati veliku paznju evropske javnosti makar u maju ove godine, sto ce sigurno doprineti tome da ostvare bolju karijeru i makar trenutno budu aktuelni. Sto se pesama tice, Annalisa je bila najbolja na San Remu i trebalo je nju da pošalju, to je greška Italijana.
“Veliku” da sad ne preterujemo Konstruktore. Gde su zavrsili neki pobednici Evrovizije?
 
Pipi, mislio sam u smislu da ce izazvati paznju, jer svake godine kada se odrzava Evrovizija neki ucesnici svojim pesmama izazovu paznju, o njima se prica i pie, njihova pesma cak i neke druge pesme se slusaju i nalaze se u samom vrhu na youtube, spotify itd itd

Nece verujem biti zvezde, kao sto ni Netta nije bila, ali eto i ona je imala ogroman broj pregleda, plus je polarizovala ljude imala fazon 100 hiljada vise dislajkova nego lajkova za onaj pobednicki nastup, a opet imala i mnogo lajkova, nekima je bila top, nekim grozna i uzasna...
 
Njen tim se ne šali, pored ove dosadašnje turneje, uskoro izlazi La Noia u duetu sa Alvarom de Luna, sad vidim bila i gost Skota Milsa na BBC radiju. Baš im je stalo da je lansiraju na evropsku scenu, bravo
 
Back
Top