it Italija 2024: Angelina Mango - La noia

meni ovo lici na orkestrirano glasanje za te dve drzave... zato me i cudi da je rec o Italiji buduci da je velika zemlja
 
Ma kakvi, nema sansi da su Italijani glasali u ovolikoj meri za Izrael. Jednostavno nema tog sentimenta prema njima, ima puno demonstracija protiv njih, drustvene mreze preplavljene anti I postovima, a nije ni Ukrajina 2022. Ko zna da li cemo saznati sta i kako su muljali.
 
Možda Italojani slabo glasaju, pa organizovano glasanje i kupovina kartica bude dovoljno da daju 12 Izraelu
 
Ma kakvi, nema sansi da su Italijani glasali u ovolikoj meri za Izrael. Jednostavno nema tog sentimenta prema njima, ima puno demonstracija protiv njih, drustvene mreze preplavljene anti I postovima, a nije ni Ukrajina 2022. Ko zna da li cemo saznati sta i kako su muljali.
Čak mi je baš sumnjiva i tolika prednost za izraelsku pesmu i kao rezultat nekog običnog organizovanog zvanja...
Kampanija barem ima nekih 5.5 miliona stanovnika za organizovano glasanje, dok Jevreja u Italiji ima za dva reda veličine manje, a ima mnogo više nas iz drugih dijaspora... pogotovu iz bivše Jugoslavije, ima nas otprilike triput više, i verujem da smo velikim delom glasali za Lazanju...
Ne bi me uopšte začudilo da su Izraelci možda razvili i botove za zvanje, znajući izraelske tehnološke i finansijske mogućnosti...
 
I onda neko kaže kako je televoting jedini ispravan način. Dok ne uvedu sistem jedna broj jedan glas nema tu o čemu da se priča
 
To je za SeaStar u Umagu, a ne Exit. To je odavno potvrđeno.
 
To već ima smisla, baš mi nekako nije za Exit.
 
Očekivao sam malo više televoting bodova, ali i ovo je ok, solidno sedmo mjesto. Nisam nikad ni mislio da bi mogla biti u igri za neki vrh ili pobjedu.

Ona je bila slatka kao i obično, ali nastup je promašen, one plesačice su mi užas.
 
Nešto mislim da ne bi bila više ni sa boljim nastupom, prosto, svi ovi ispred su ili bili ubjedljiviji i pjesmom i nastupom ili bili Izrael.

Ne znam kako da je sve izgledalo, opet ne vjerujem da bi bila ispred Bambie.

Dok bi recimo Annalisa bila žiriju top 3, siguran sam, a i publici top 5.
 
Ovo definitivno svrstavam u kategoriju najnezasluženijih top 10 plasmana ikada ostvarenih. 7. mesto je osvojilo ime države, a ne pesma i nastup i to je tako. Nažalost, Italijani će gotovo sigurno svake godine biti stalni gosti u top 10 uz Švedsku i Ukrajinu... vrlo verovatno i Iz***l. 💀
 
Nadala sam se Fiorellu, izgleda da mu nije sudjeno 😭 Amadeus je napustio Rai i otisao u Warner Bross Discovery, mozda je poveo i Fiorella sa sobom.
 
Back
Top