it Italija 2024: Angelina Mango - La noia

Megazvjezdetina, ali Italija je stvarno operirana od pravljenja bilo kakvog nastupa

Zar nije ovdje nesto radila neka koreografkinja sveckih zvijezda
 
Ovo mi je lose. LED ekrani, scenografija top - ali potpuno nepotrebno sto su angazovali plesacice, i ugurali i njoj da igra. Izgleda kao kuvana noga, malo bolje od nase AnDJeline. Kad stane sa koreografijom glas top, cim krene, neje najbolje. Ispada iz trke za pobedu, inace da je bila sama na sceni i spontana kao na Sanremu sa potpuno istim stajlingom, i scenografijom bila bi u igri.... :rolleyes:
 
Ona mnogo bolje izgleda kada spontano pleše i pleni svojom harizmom. Nikakva konkretna koreografija sa plesačicama joj nije bila potrebna. Možda na kraju izvisi za top 3 zbog pogrešnog nastupa.
 
Ja ne znam sta je Vama ljudi na ovolikoj sceni zamisljate da bude sama? Nije ovo Sanremo a peva i bop. Ona je uvek u prvom planu cak kad su i plesaci oko nje.
 
Mogla je postići efekat kao Lena 2010. bukvalno. Ovo mi je s**nje. I dalje je vidim visoko, jer Italija jelte, ali meni ovo nije ni za top 10.
 
Ovo moram vise puta da preslusam da bi imao potpuni utisak ali ovako nije bila losa.
 
Pjesma kao pjesma top, ona vlada scenom, pjeva razbija, ali ona podloga uz ove kostime baš nekako proguta sve
 
Nastup je daleko od onih dramatičnih prvih utisaka sa teme, a iako ima neke manje lepše momente, ipak je pristojno ispalo. Odlično je otpevala.
 
Neprimetno i krajnje nedostojno uloge favorita. Kmečimo oko naših kadrova, a ovo sve vrišti 2007. Nadam se da neće u top 10, ne zaslužuje.
 
Jako mi je drago što ju je Francuska pretekla na kladionicama, nisam očekivao, ali apsolutno ima smisla

Neće ona ni u top 5 na kraju kako se čini
 
Nastup je daleko od onih dramatičnih prvih utisaka sa teme, a iako ima neke manje lepše momente, ipak je pristojno ispalo. Odlično je otpevala.
Ovo. Fino mi je legla sinoć.

Ali stoji da nije trebalo da pravi bop nastup od ovoga.

Zanimljivo da i ona i Francuska imaju acapella momenat loll
 
Ako im je cilj bio da odaberu kostime koji će ih stopiti sa podlogom i učiniti neprimetnima onda svaka čast. Uspeli su u tome. Anđelka sabija i pevanjem i vladanjem scenom, baš je profi.
 
Neće pobediti ali će dobro proći, vole ljudi da glasaju za Italiju.
 
Back
Top