it Italija 2024: Angelina Mango - La noia

Ja se nadam da Italija može na kraju u top 3, možda i drugo mesto 🤞
 
Pa to što mrzim nastupe sa plesačicama u kojima pjevačica nije maksimalno uigrana s njima i nemaju zajedničku koreografiju. Daje mi utisak naših balkanskih pjevačica koje mlataraju svoju koreografiju, dok u pozadini grand balerine izvode svoju.

Po meni je ovdje bolje bilo da je sama na sceni, ali smisliti nesto efektno.
 
Apsolutno nije imala potrebe da dodaje na scenu bilo koga.
 
Meni ovo ništa i dalje, sorry. Italija poput Švedske i Ukrajine, padanje u trans samo zbog imena.
 
Mogli su da zatvore scenu tako što bi spustili one kocke, ona bude sama u tom prednjem delu scene i ne bi je ništa progutalo. I taman njena harizma i zavodljivost da dođu do izražaja.
Već mesecima pričam da su morali da idu na foru Lene, ali džaba, Italija je operisana od pravljenja dobrog nastupa.
 
Slažem se da je bolje da je sama, naročito jer ima spontanosti i harizme, ali znali smo od februara da će imati plesače?
 
Pa šta? Sad tek vidimo realizaciju, prokomentarisaćemo opet.
 
Ma kakva pobeda, ruku ću da odsečem ako pređe 220 poena kod publike ili žirija.

Lazanja će komotno da uzme 340-350 samo od publike, ako ne i više. Ako su mogli Il Volo i Sergej toliko da uzmu sa pesmama iz 1999. može i Lazanja sa pesmom iz 2007.
 
Italijani i da izađu i pevaju u mraku opet bi dobili pristojne poene. Drugo je to kakve su sve opcije postojale u vezi scene, ali mislim da ovde nastup uopšte nije determinanta.

Jedino što znamo je da će sigurno biti najbolje plasirana Italijanka od povratka na Evroviziju.
 
Back
Top