it Italija 2024: Angelina Mango - La noia

Današnji dan je definitivno protekao u znaku Italije!Ne samo da je premijerka te zemlje Georgia Meloni došla u zvaničnu posetu Beogradu,nego su i objavljena imena učesnika Sanrema 2024.I to kakva imena:Mahmood,Il Volo,Diodato,Annalisa..
 
OGAE Serbia forum čeka februar 2024, ulje na platnu:

tequila-e-san-miguel.jpg
 
Il Volo :love:, a Irama mi je takodje zanimljiv nakon poslednjeg FSC. Spisak zaista obecava!
 
Alessandra Amoroso je isto veliko/poznato ime u Italiji.
 
  • Like
Reactions: Mrm
Tipujem da ce Ghali biti u top 5. Prvi nastup na Sanremu, bas iznenadjenje. Ne bi dolazio da nema bombu.
 
  • Like
Reactions: FFM
Ovo će da bude brutalno.
Benidorm pa poslije toga Sanremo. Ma milina.

Elem, ajmo Nali 👏 vrijeme je.
Jedva čekam da čujem pjesme a njenu pogotovo, baš me obradovalo što učestvuje a ako je Bellisima, Euforia i naročito Mon Amour objavila prije SR, pretpostavljam da je ova prijavljena isto tako odlična.
 
Meni je fascinantno kako ovde ima bar 10 imena koja smo prizeljkivali poslednjih godina na esc. Slobodni dani su uzeti, vreme je za uzivanje u dobroj pesmi do kasnih sati.
 
Ja bih zaista voleo neko novo lice. Bila bi šteta da takva muzička sila šalje svakih par godina istog izvođača.
 
Ne mogu da razumem ni te izvođače kojima ESC praktično postaje način života. Konkretno, Mahmood je 2019. imao pobednički materijal, pesma je postala viralna, i dan danas se vrti. Ajde da progutamo taj drugi pokušaj sa miljama slabijom pesmom. Ali sada, treći put u 5 godina, pa stvarno... pogotovo što ovogodišnji San Remo po imenima deluje dosta jako, bila bi šteta da ne vidimo i ne čujemo nešto novo i nekog novog.
 
Oni to ne gledaju kao "pokušaje za ESC" u tome je kvaka..
A inače "Brividi" je ogroman hit.. Totalno nevezano za ESC.. A pritom je bio i host country entry..
 
Sanremo je najprestižniji festival italijanske muzike i samo učešće na njemu se smatra privilegijom i velikim uspehom. Ja mismim da svi oni koji se prijavljuju na taj festival apsolutno ne razmišljaju o tome u kontekstu prođe na Evroviziju.
 
U odnosu na "Soldi" nije ni približno toliki hit, ali svakako je ok pesma, meni lično dosta prijatnija i slušljivija od "Soldi". Ali ako posmatramo taj komercijalni aspekt pesme, mora se priznati da je "Soldi" jedna od najviralnijih ESC pesama ikada.
 
Back
Top