Ma izvukao je čovek maksimum iz pesme. Ovo je lep primer kako se pesma koncipira oko realnih mogućnosti pevača. Da mu je onaj najvišlji deo pesme za jednu notu viši on to ne bi mogao da otpeva ali bi zvučalo lepše u videu kada ga autotune namesti. Oni su išli na ono što on može i čovek, uz dosta muke, peva pesmu onako kako ona i treba da zvuči. Skromiji range u pevanju nadoknađuje sa prelepim glasom i naravno harizmom.
Čini mi se da sinoć pokreti kada pokazuje na prsten i slično nisu bili baš dobro usklađeni sa režijom. kao da je režija bila 1-2s ispred pesme pa je izgledalo kao da je isečen na nekim mestima.
Čini mi se da sinoć pokreti kada pokazuje na prsten i slično nisu bili baš dobro usklađeni sa režijom. kao da je režija bila 1-2s ispred pesme pa je izgledalo kao da je isečen na nekim mestima.
