Izbori

Zao mi je i tuzan sam.
Apsolutno sam ocekivao ovo.
Na mom izbornom mestu 17.dec. uz mnogo truda i rada i razgovora, doguralo se do 23,5%, sada 6 meseci kasnije bez istog tog entuzijazma i sa listom koja sadrzi pola sns ubacenih elemenata (ukupno 4 liste bilo na listicu) celih 8%, za gradske oko 7%.. Samo kazite da posle trud svakog pojedinca pa makar i na tako mikro nivou ne daje rezultate.
Nadam se novim izborima, jer je ovo bila apsolutna farsa i tragikomedija.
 
NS negativno iznenadio, očito da su oni naprednjački kol centri na Novosadskom sajmu odlično odradili posao
Не знам како да ти саопштим, али Нови Сад је можда изненадио вас који не живите у Војводини, нас који живимо није. Војводина је стуб напредњака, баш као што је била и стуб ДС-а пре неких 20 година. Генерално највише пензионера има у Војводини, плус овде воле да гласају за победнике. Плус су још напредњаци у НС смањили прилив гласача из РС јер им није требало. Не видим чему фрка око кол центра, људи зову своје симпатизере.
 
Pa kako je DS izgubio na prvom mestu ako ljudi vole da glasaju za pobednike legendo 🥸
Легендо, па Војвођани воле победнике. 2012. препознали победнике када је и основана СНС и када је доста људи из ДС-а прешло у СНС. Од тада и Војвођани гласају за СНС убедљиво.
 
Гласам од своје 18. године, нити једне изборе нисам пропустио (ни локалне, ни парламентарне, ни председничке), ни онај референдум око преамбуле.
 
Pa ja kazem nije narod nikakva zrtva, jedina zrtva je sacica nas koji glasamo za opoziciju, a ovi ostali kako seju tako zanju
 
Back
Top