Izbori

Mislim da neko od opozicionih lidera i organizacija (pogotovo borbenih) mora da snosi odgovornost.
Moram reći i ako je stav moje stranke bio da se o tome ćuti da je ovaj Lazović neviđena ljiga. Dok mu je Dragan Đilas pomagao, a pomagao je mnogo bio je dobar. Ne radi se samo o političkim stvarima nego i o privatnim. Lik je bio na Zanzibaru dok je Marinika Tepić štrajkovala glađu i posle isti taj Lazović nekome govori o borbi. Šta je sa Proglasom? I na njega su svi zaboravili? Kad treba da pomognu svojim integritetom onda su dobri, sada pak ne.
Brzo se presaberite, spustite svoj ego i ako ste iskreno protiv ovoga, a ne čika Hilovi počnite da radite u interesu građana.
Žao mi je ljudi iz Demokratske Stranke, oni su kao ljudi sa iskustvom trebali znati šta se sprema. Šta god ko mislio o njima, ali oni jednostavno moraju biti jedni od nosilaca budućih promena.
 
Opozicija targetira krug dvojke i Tviteraše. Mile sa dva zuba nema pojma ko su ti ljudi uopšte. E toj publici moraju da počnu da se obraćaju, a izgleda da ne znaju kako.
 
Opozicija targetira krug dvojke i Tviteraše. Mile sa dva zuba nema pojma ko su ti ljudi uopšte. E toj publici moraju da počnu da se obraćaju, a izgleda da ne znaju kako.
Upravo tako, potrebno je prici i ljudima sa sela, ponuditi neke konkretne stvari koje zadovoljavaju njihove potrebe.

Jedan glas je jedan glas, i bitno je Miletu sa dva zuba prici na terenu, ako su vec mediji uzurpirani. I nek se ne poziva niko da nema para, jer svi imaju para.

Naravno, kradja je ogromna i to stoji.
 
Problem je sto Mileta ne zanimaju dugorocna resenja vec ceka da vidi ko ce da ponudi najvise u kesu ili da mu zaposli svastiku za glas
 
Last edited:
Ma na kraju su svi oni isti. Politicari samo zele vlast, udobnu fotelju, da se smeste lepo i pograbe sve sto mogu. Svima je jedna jedina ideologija, da sto vise pokradu.
 
Problem je sto Mileta ne zanimaju dugorocna resenja vec ceka da vidi ko ce da ponudi najvise u kesu ili da mu zaposli svastiku za glas
Jbg i takvi nam sacinjavaju drzavu.
 
Pa sns bi mogle pobediti samo partije koje se ponasaju jos gore od njih. Kad ti oportunisti sa dvocifrenim iq-om odlucuju sudbinu moze samo da bude gore, nikako bolje. Jedina nada nam je da se mobilisu ovi sto ne glasaju, a i to je kocka.
 
Glasao sam juče samo zato što sam bio u prolazu pored svog biračkog mesta, inače, da sam imao pametnija posla, definitivno mi ne bi palo napamet da izlazim. Nažalost, moramo se pomiriti sa činjenicom da živimo u korupcionaškoj državi u kojoj nema nade za bilo kakve promene. Sa jedne strane je ova ga**d na vlasti takva kakva je, a sa druge potpuna pogubljenost, razjedinjenost i bezidejnost opozicije koja iz očiglednih ličnih i drugih međusobnih nesuglasica nije u stanju da se izdigne iznad situacije. Nema nama pomoći, u svakom slučaju. Niti sam pratio ove rezultate, niti me više zanima bilo šta vezano za politiku.
 
U Jutarnjem na InsajderTV jedna od voditeljki reče da joj potvrđeno da je Niš ipak pao. Twitter gori... Da l' je moguće... A kakav je bio desant na Niš.. najveći miting "ikada"...

GPItgPJWAAAjsHJ


https://www.nin.rs/politika/vesti/5...odbradenog-uzorka-sns-u-nisu-ima-29-odbornika
 
Dr Milić ako izbori većinu, treba max da iskoristi naredne 4 godine, pružiće mu se dovoljno prostora da cela Srbija o njemu čuje pa da izađe na predsedničke, jer ne verujem da ni jedan kandiat iz SNS-a a da nije AV, može da pobedi u prvom krugu.
 
Kad razmislim i ne čudi što su u Nišu bolji rezulzati nego u NS s obzirom da se u njega mnogo manje ulagalo sve ove godine.

Ne sećam se da sam čuo ijedan novi projekat da se ostvario u zadnjih 10 godina.
 
Izbori 2027 su šansa za promenu i tada moramo da se dobro organizujemo i osmislimo šta i kako...
 
Žao mi je ljudi iz Demokratske Stranke, oni su kao ljudi sa iskustvom trebali znati šta se sprema. Šta god ko mislio o njima, ali oni jednostavno moraju biti jedni od nosilaca budućih promena.
Nadam se da se šališ. Zbog kojekakvih ''iskusnih'' ljudi željnih moći i internih previranja ta stranka se raspala kao kula od karata i od ozbiljne vodeće proevropske opcije (p)ostala živa sprdnja koja sama ne može ni da pređe cenzus. Lutovac i Dragana Rakić sxmeker tim, kako da ne. Potencijal ravan NULI.

Naše opozicione stranke i pokreti ne mogu da animiraju ni sopstvene birače i simpatizere, a kamoli da se međusobno dogovore o udruženom delovanju. Ali eto, sada imaju vremena da drndaju o izbornim uslovima, bojkotu i da se međusobno napušavaju. Blam.

Mi ćemo se SNS sektašenja osloboditi jedino ako se oni raspadnu, trenutno ne mogu da zamislim drugi scenario. P-r-e-t-u-ž-n-o.
 
Propadoše svi ovi silni mimovi o slobodi u Nišu. 😂
 
Back
Top