il Izrael 2023: Noa Kirel - Unicorn

Noa će zapravo na kraju biti Eleni El Diablo 2023 edišn
 
Rusija 2016. Uk 2018. Pa sve je ovo ljudi vec vidjeno.
Pa naravno, čak je ona iz Grčke što se pentra meni malo i zanimljivija...ali to nema veze sve ima svoju publiku.. Ti i ja nismo za ovo i to je tako. :)
 
Au. Uradili su apsolutno sve što su mogli da ljudima odvrate pažnju od pesme. Kitchen sink.

Top 5 veoma realan.
 
Mozda dobije vise bodova od zirija nego od publike.

Edit: Sad vidim da je Spanija prosle godine imala 228 od publike i 231 od zirija. Ovde ce biti jos veca razlika u korist zirija.
 
Ljudi zaboravljaju da postoji jasna publika za ovo i da će ovo biti jedini ovakav nastup i pesma ove godine, bukvalno nema konkurenciju u tom smislu. Sigurno će visoko.
 
Doduše, jest da je malo šteta što pjesma za neku generalnu publiku nije malo jača (iako je meni odlična, ali razumijem da određenom broju ljudi nije/neće ipak biti dovoljno da bi glasali) jer bi još s tim parametrom ovo bio paket koji bi možda upao u fight s Kaarijom i Loreen, ovako ipak teško da će više od nekog 5./6. mjesta u najboljem slučaju. Što je opet sjajno dakako
 
Pa ima i Albanija, ali tu se razlikuje moje ponašanje od nekih ljudi, ne tebe @Stefan28 :) ja se ne podsmevam Izraelu na primer..
 
Šta sam ja uradio :(
Ti ništa, ali se nadovezujem na tvoje da ima publiku, sa ogradom da to ne zameram tebi, pa ja kažem moraju biti ljudi svesni da i Albanija 2023 ima publiku, i da nije baš dobro podsmevati se.. :)
 
Last edited:
Ovo sezove profi nastup. Žena je razvalila. Stvarno šteta što ne ide sa nekom jačom pesmom, pobedila bi bez problema
 
Mislim da mnogi koji kažu da će pesma bolje proći od žirija , nego od publike greše . Zašto ? Pa zato što se od ove godine više gleda poruka pesme , a mislim da je ovde nema . I nekako mi je copy paste onaj njen deo sa igranjem od Chanel
 
Ne znam koliko će ovo proći godinu dana posle Chanel, ali ok. Vredi pokušati. Nastup deluje dobro, ona servira sve to sjajno, ali...
 
Ovo sezove profi nastup. Žena je razvalila. Stvarno šteta što ne ide sa nekom jačom pesmom, pobedila bi bez problema
Istina, da je pjesma jača, mogla je da pobijedi jer je full paket. Ovako mislim da je najveći domet neko 4. mjesto, najniži 10.
 
Istina, da je pjesma jača, mogla je da pobijedi jer je full paket. Ovako mislim da je najveći domet neko 4. mjesto, najniži 10.
Hej, hej, šta je ovo, ja te jutros pohvalih.. 🤔😌🤭
 
Back
Top