il Izrael 2023: Noa Kirel - Unicorn

Brutalna je, mada ovakvo kidanje se i očekivalo 💪
 
Dzaba joj sve, moze da se prevrne jos deset puta, kada joj je pesma bljak...
 
  • Like
Reactions: Mrm
Žena je razvalila,usudiću se reći pojela Lorin za doručak. Borit će se Izrael za pobeduu sledeću subotu
 
Žena je razvalila,usudiću se reći pojela Lorin za doručak. Borit će se Izrael za pobeduu sledeću subotu
Sve dok u ziriju svih zemalja bude sedela neka osoba poput Bilje Krstic, ova moze do prekosutra da se valja po sceni ne vredi joj, nece pobediti
 
  • Love
Reactions: Mrm
Zanimljivo je da je mnogima na umu Bilja Krstić, a ona nije ni bila u našem žiriju na Evroviziji, već je uglavnom redovnija na domaćem izboru. Možda ćete je sad prizvati. :love:
 
Nisam voleo nikako ni Chanel ni Foureiru, ali su pesme bile koherentne , postojala je celina, zaokružena kompozicija, a ovo, ovo je jedna sklepotina najobičnija, bez trunke kvaliteta u kompoziciji, jedna kakofonija zvukova, nabacana, strahota...
 
Last edited:
E sad je dosta! 😭

ajmo-van-veronika-pecolaj.gif
 
Kad si već tu, što misliš, jel bi bolje bilo da se ESC 2024. po treći put održi u Jeruzalemu, drugi put u Tel Avivu ili po prvi put u Haifi?
 
@Milica

Da, Loreen igra, ulogu života, prelepe slike u pesku joj igraju pred očima i vode je duboku u pustinju. Vokalnom izvedbom prati peščani kovitlac oko sebe, slika peščane figure. Da Loreen definitivno igra, za život, za sve nas..
 
Pre će biti da Lorin mlatara rukicama i bacaka se levo,desno, gore, dole,bez nekog preteranog smisla. 80% pokreta identično kao u Euforiji
 
  • Haha
Reactions: Mrm
Nerado kažem, ali kadrirani snimak sa probe izgleda brutalno. Pojela je Loreen, bukvalno, da je inovativno nije, pogotovo ne nakon Ćanele, ali iservirala je samo tako. Kapa dole. Mislim da može u top 5. na kraju, vrlo lagano.
 
Izuzev samog pocetka, pesma mi se uopste ne dopada. Ali slazem se da nastup deluje vrlo efektno i vesto "maskira" nedostatke same kompozicije. Kod publike ce (na moju veliku zalost) sigurno biti u vrhu a kod zirija u finalu.........videcemo.
 
Interesantno da na snippetu nema ni P od pevanja, dakle šta može a se zaključi...

Mislim da je pokušala da odglumi Šanel i Eleni, ali brate njih dve su znale i da pevaju i da sinhronišu to a od ove to nismo videli...

Ući će ona u finale a tamo teško da može na levu polovinu
 
Noa izmislila pevanje za Eleni, a i od Chanel je nešto jači vokal, kad se već porede u tome.

Sviđa mi se vajb nastupa, ali u paketu nisam sad nešto oduševeljen jer mi je pesma prosto jedva osrednja.
 
Back
Top