am Jermenija 2023: Brunette - Future Lover

Miloš

Starešina foruma
Staff member
Administrator
OGAE član
Joined
30 Jan 2022
Messages
8,488
Points
118
C9ePtUn.png

Jermenski javni servis je interno odarano Brunette da ih predstavlja na Pesmi Evrovizije u Liverpulu.

Javnosti je poznata po nekoliko hit pesama i namerava da donese novi stil na veliku evrovizijsku scenu. Peva od svoje četvrte, a muziku piše od petnaeste godine. Napisala je muziku i tekstove za sve svoje pesme. Pesme “Night”, “Smoke Break” i “Light Blue Eyes” su postale hitovi za kratko vreme i beleže milionske preglede.

Šef jermenske delegacije, Davit Tserunyan, rekao je da se trenutno radi na pesmi i spotu, za koje je siguran da će biti impresivni, dok izvršni direktor Hovhannes Movsisyan ističe da je važno poveravanje mladim i talentovanim umetnicima da predstavljaju Jermeniju na ovakvim takmičenjima.



xMup2Gk.jpg
 
Last edited:
Ocekujem LoveWave na steroidima po prilozenom IDEMO LUTKO!
 
Ma to znači 'ja sam Jermen' u fazonu ne moram da čekam pjesmu 😂
 
Ne znam za finale, ali kvota da pobedi u polufinalu sve manja 😂
 
#Obećava! (sviđa mi se baš ovo što sam čuo od nje)
Dobro je što su se odlučili da opet pošalju nešto moderno (pretpostavljam da će biti) nakon komercijalnog uspeha Snap-a.
 
I ja očekujem nešto komercijalno i moderno. Uzimajući u obzir konkurenciju do sada, mislim da bi se Jermeni mogli lako nametnuti kao favoriti, ako pesma bude iole konkurentna.
 
Ako je ovo stvarno njena pesma, pa i nije nesto.... Iru poslednja nada
 
Zašto očekujete ovdje bop? Ja baš suprotno, neko kvazi umjetničko izdrkavanje
 
Pa nekako mi ova njena slika vuče na bop.
 
I meni. Kada sam video promo video rekao sam biće neki bop 😅
 
Možda, ali ne daje mi takav utisak. Čini mi se da nema nijednu takvu pjesmu dosad, sve su nekako dosadnjikave.
 
  • Like
Reactions: Mrm
Back
Top