am Jermenija 2023: Brunette - Future Lover

Pa ti kavkasci uglavnom na ESC pevaju nešto skroz drugačije. DiHaj nemaju nijednu pesmu kao esc, Aysel, Iveta tu i tamo, Aram Mp3, sve sam ih proveravao u nadi da će ponoviti to sa esca i ništa. 😂
 
Kakva su ti očekivanja od Jermenije i Gruzije,krš,top pesma ili neki prosek maltene ispodprosecno..??
I jedna i druga mogu da budu dobre ali 🇦🇲 možda ne za moj ukus, a 🇬🇪 bliže meni, ali videćemo...
 
I jedna i druga mogu da budu dobre ali 🇦🇲 možda ne za moj ukus, a 🇬🇪 bliže meni, ali videćemo...
Mislim da će to biti ili TOP ili FLOP,ili ce svima biti favoriti cak za pobedu ili ce biti zgrozeni tim pesmama,takav mi je osecaj. Sigurno nece biti pesme poput recimo Azera ili Poljakinje,gde si u fazonu: "Jaoo simpaa ima ritam,slatkooo.....ali ravnodušan sam"
 
Pa ne verujem u smislu da necu da se hajpujem ako mi se svidja.
Ovim iseckom sam vise sokiran i blago smoren jer mi vuce na poslednji minut Izraelskog messa 😩
 
Kom snipetu da verujem, onom od sinoc ili ovom najnovijem :LOL:
 
To sa Twittera je u stvari snimak iz prvog posta ove teme, tj. to je Jermenska tv objavila pre mesec dana kao najavu svoje predstavnice, moguće da uopšte zvuk nema veze sa samom pesmom.
 
Palo mi je na pamet da je ovo samo reklama ahahah
 
Ja od starta mislim da ovo nije deo pesme... 😁
 
Toliko govoritie o Jermeniji i iščekujete željno pesmu,a zamislite pesma bude neka srednja žalost i gora sto puta od Malte..
 
Back
Top