am Jermenija 2023: Brunette - Future Lover

Nije nu pune dve stranice ispisano koliko govorimo o 🇦🇲 😁😌
 
Samo da nije balada jer mi to ne ide uz Jermeniju nikako. Mislim da se razumemo proslogodisnja pesma je bila odlicna, ali publika je izignorisala skroz...
 
Izgleda će biti 21:00 h po njihovom, znači 18:00 h cet?
 
Izgleda će biti 21:00 h po njihovom, znači 18:00 h cet?
Rekoh ti ja i Jermenija i Gruzija danas i sutra u 18h to je najbolji termin,taman stignes i cuti pesmu i baciti pogled na top liste na youtube,a ne kao nesrecni Portugalci u 2h nocu izaberu pesmu..
 
Bolje je kad nemam očekivanja, onda je razočarenje umnogome manje. :ROFLMAO:
 
Bolje je kad nemam očekivanja, onda je razočarenje umnogome manje. :ROFLMAO:
Očekuj od Jermenije i Gruzije da ti budu na poslednja 2 pesma i onda ako pošalju bolju pesmu od Švedske ćeš ih taman hajpovati i bidi oduševljen :ROFLMAO: :ROFLMAO:
 
Moguće, mada od Grizina, Azera i Jermena poslednjih godina zaista ne očekujem ništa, jer su stvarno slali očajne pesme.
 
Moguće, mada od Grizina, Azera i Jermena poslednjih godina zaista ne očekujem ništa, jer su stvarno slali očajne pesme.
Mislim da će i Gruzija i Jermenija poslati ok pesme ne možda za pobedu ali od 10. do 15.mesta makar sigurno za moju top listu.
Inače Azeri su lepo startovali,sećam se 2008.godine i debija,meni je ta pesma jedna od njihovih najboljih i sjajno su prošli,baš su imali sjajan debi,retka zemlja koja odmah bila u vrhu evrovzije u prvoj godini pojavljivanja.
 
Bilo je dosta zemalja u vrhu na debiju.
Da,ali nije niko pobedio mislim baš ili bio na nekom sjajnom mestu,Azeri su ako ne najbolji onda medju 2-3 najbolje zemlje na svom debiju to je sigurno..
 
Da,ali nije niko pobedio mislim baš ili bio na nekom sjajnom mestu,Azeri su ako ne najbolji onda medju 2-3 najbolje zemlje na svom debiju to je sigurno..
Pa eto 🇬🇪 baš godinu dana pre njih..
 
Dobro da, 🇬🇪 je bila 12. a 🇦🇱 2004. je bila 7.
Azeri prve godine 7.mesto a naredne godine 3.mesto umalo drugo mesto,retko ko se moze pohvaliti takve 2 godine da je imao sa 43 pesme koje su cak te prve godine ucestovale to je izuzetan plasman zaista..
 
Azeri prve godine 7.mesto a naredne godine 3.mesto umalo drugo mesto,retko ko se moze pohvaliti takve 2 godine da je imao sa 43 pesme koje su cak te prve godine ucestovale to je izuzetan plasman zaista..
🇦🇿 je 2008. godine zauzeo 8. mesto, dok je 🇦🇱 2004. na svom prvom učešću bila sedmoplasirana...
Sećam se jako dobro da je u Beogradu 🇹🇷 bila 7., a 🇦🇿 odmah nakon nje...
 
🇦🇿 je 2008. godine zauzeo 8. mesto, dok je 🇦🇱 2004. na svom prvom učešću bila sedmoplasirana...
Sećam se jako dobro da je u Beogradu 🇹🇷 bila 7., a 🇦🇿 odmah nakon nje...
Ahaa da,da ne znam sto sam sve mislio da su Turci tu bili jedno mesto ispod Azera,a zapravo bilo je kontra,svakako uspeh je veliki 8. i 3.mesto i to bas umalo drugo nije zanemariti..
 
Meni ovo odlicno na prvo slusanje, pogotovo deo na jermenskom. Naravno nema ni govora o pobedi, ali meni ce biti visoko na listi.

 
Back
Top