am Jermenija 2024: Ladaniva - Jako

Meni je taj nastup više delovao kao simpozijum narkomana iz Anadolije 😂
 

Ne znam jel bilo ovde ali ja sad definitivno znam kome idu mojih skromnih par glasova u drugom polufinalu.
Kakve to veze ima da njihovom ESC pesmom.. 🤭
Jel si i za "Leto svet" glasao 2008? 😍😌
 
Još se i zakera.. 😌 Dobro je i otpevala.. Nađi nekog iz inozemstva da ti otpeva po željama, čestitkama i pozdravima.. 😁🤭
Obzirom da se ovaj dvojac bavi izvornom i tradicionalnom muzikom Balkana, Jermenije, područja Kavkaza, očekujem da se malo upusti u to što radi, ovo ne zvuči kao srpski etno :giggle:
 
Last edited:
Mrmi, ja 2008. teško da sam i znao kako se zovem, kamoli da glasam. Ja sam lepo rekao pre koju nedelju, čini mi se da sam najmlađi ovde.

Samo mi je simpatično da eto neki bend iz Jermenije zna za neku srpsku narodnu pesmu, pa makar to bilo i na "romsko-indijski način". Nek pevaju bre "Ajde Jano" i u death metal varijanti što se mene tiče.

I ovako sem njih i Austrije zaista nemam naročitog favorita u SF2. Koji glasić za te dve pesme i mirna Bačka.
 
@Cipela Marka Kona

Vidiš kako nam je omladina zahvalna bre! 😍 A ti zakeraš.. Ajde, ajde, pa i Romi su naši sa Balkana.. 😁 Nemo' Kon da im radi obrade.. 🤭
 
Mrmi, ja 2008. teško da sam i znao kako se zovem, kamoli da glasam. Ja sam lepo rekao pre koju nedelju, čini mi se da sam najmlađi ovde.

Samo mi je simpatično da eto neki bend iz Jermenije zna za neku srpsku narodnu pesmu, pa makar to bilo i na "romsko-indijski način". Nek pevaju bre "Ajde Jano" i u death metal varijanti što se mene tiče.

I ovako sem njih i Austrije zaista nemam naročitog favorita u SF2. Koji glasić za te dve pesme i mirna Bačka.
Oni su iz Francuske, samo pevačica je Jermenka poreklom
 
Obzirom da se ovaj dvojac bavi izvornom i tradicionalnom muzikom Balkana, Jermenije, područja Kavkaza, očekujem da se malo upusti u to što radi, ovo ne zvuči kao srpski etno :giggle:
Boze, da li ste vi nekada culi za COVER. Pa poenta i jeste da se da neki licni pecat, a ne da devojka na vec postojecu matricu otpeva pesmu i to je to. Poslusajte kako je Blind channel obradio "Left outside alone" od Anastasije, pa ce vam biti jasno sta podrazumeva cover.
 
Svašta sam ovde očekivao ali baš neki lowkey hate na Ladanivu bez nekog, barem da ja vidim razloga, i nisam, iskreno @inga, to mi malo čudno, ali ajde.
 
Back
Top