am Jermenija 2024: Ladaniva - Jako

Мислим да би и Јерменија и Грчка могле у топ 10 по публици, Жако је ходајућа харизма, а пјесма весела и заразна. Плус јерменска дијаспора се није показала још од Ивете
 
Jaklin iz Lada Nive izdvojila Grčku, Švajcarsku i Italiju kao svoje favorite
 
Kada izvodjaci govore svoje favorite, pogotovo tokom proba, moze biti indikator i kako ce ziri glasati. Secam se kako su 2018. svi bili odusevljeni Austrijancem.
 
i 2017. Australijom. Mada sto se nje konkretno tice Grcka i Italija su slicne njenom stilu, pa mozda ima malo pristrasnosti za te dve pesme.
 
i 2017. Australijom. Mada sto se nje konkretno tice Grcka i Italija su slicne njenom stilu, pa mozda ima malo pristrasnosti za te dve pesme.
Pa da, i to treba uzeti u obzir. Sećam se kada je dosta njih i 2019. reklo da im se sviđa Soldi, iako je pre toga bilo priča da će flopnuti u žiriju.
 
Pokušavam i dalje da negde pružim šansu ovoj pesmi, ali ne ide najsjajnije. Glavni problem mi je previše svega i ovde bi bila idealna solucija "manje je više". Moglo se to skockati da zvuči fino, ovako mi je kao nejestiva musaka.
 
Meni je ovo i dalje podjednako dosadno kao na prvom slušanju i def. izostaju sa moje liste finalista. Mogu da pohvalim to što je predlog bitno drugačiji od onoga što su slali prethodnih sezona i što se zvukom izdvaja, ali mi je sve drugo nedovoljno primamljivo.
 
Ovo mi deluje da zbog etno zvuka može biti primećeno u srpskom televotingu.
 
Dobiće ovo dosta tvt poena u pf-u, očekujem lagan prolazak. Ipak, pesma mi ostaje na dnu ove godine, ne mogu da svarim nikako.
 
Verovatno jedna od najpotcenjenih pesama ove godine. Ovo ima potencijal za top 5 kod publike (kao Moldavija 2022). Pevacica je izuzetno harizmaticna i talentovana, a pesma je bas feel good, napravice oni vrh atmosferu. Sa ovim balkanskim prizvucima definitivno dobijaju nase bodove.
 
Back
Top