Kako se danas osećate?

Ja sam tako pola decembra i januara bio prehlađen pa sam pio cink i magnezijum zajedno, vitamin D 1000, kasnije Zinkosel i da kucnem u drvo sve dobro od tad. Probaj i ti (ako nisi već) i naravno ubaci malo bijelog luka u ishranu kad ne ideš među narod, to je odlično 😄
 
Mene uglavnom uhvati krajem maja ali budući da se sve ubrzalo i poremetilo, ne bi me čudilo da krene za koji dan
 
Kakva ludnica od dana. Juče sam se uselio u novi stan i već danas napravio sranje lol izašao da iznesem veš na sunce i zatvorio vrata sa ključevima unutra. Ja u papučama sa 12 posto baterije. Gazdarica poslala svog bolesnog svekra da donese rezervni ključ, čovek se teže kreće pa je jedva došao, da bismo shvatili da je ključ u bravi i okrenut malo na stranu, tako da nismo uspeli da otvorimo vrata. Suma sumarum, kraći sam za 60 evra kojih sam dao bravaru da otvori. Ako ništa drugo, vredelo je svaku paru, dečko je došao 8 minuta nakon što sam pozvao i otvorio za 8 sekundi.
 
Ja sam jednom prsnula alkohol onaj medicinski za ruke u usta jer je moja mama ga stavila u flasicu srebrosepta za grlo i nos. A imala sam otvoren zub, vristala sam celu noc od bolova a nisam znala zbog cega, kao otvoren zub ne boli, a sto sam vise prskala vise me peklo. Tek sam sutradan shvatila da sam to prskala i progutala.
 
Osećam da bih zapevao kao karamel topi me lagano od Maje Nikolić jer sam na nekoj romskoj sahrani.
 
Neki ljudi nas ponižavaju svojom dobrotom. Odvikli smo se od dobrote. Ne razumemo zašto nam neko nešto čini ako ne traži nikakvu protivuslugu. Dobrota se ne može vratiti jer se i ne daje. Dobri ljudi su dobri zbog sebe a ne zbog drugih...!
- Duško Radović
 
Bode mi oči ova reč "ponižavaju", pretpostavljam da je veliki D.R. višeslojno iskazao stepenovanje ljudskog gledanja na svet. Nažalost, dobrota više nije in.
Ali, želim samo pozitivne vibracije oko sebe... 😃😃😃
Glavu gore, osmeh na lice i polećemo. U maju nas čeka puno lepih dešavanja. 😍
 
Ne znam da li ima uticaj retrogradni merkur ali ja sam toliko ovih dana pogubljen, rasejan, sve zaboravljam kao da sam u nekoj veštačkoj komi 🤣 Baš se nekako čudno osećam, fokus mi je na 500 stvari, all over the place. Volim da imam kontrolu nad stvarima a ovih dana kao da nemam xd
 
Ne znam da li ima uticaj retrogradni merkur ali ja sam toliko ovih dana pogubljen, rasejan, sve zaboravljam kao da sam u nekoj veštačkoj komi 🤣 Baš se nekako čudno osećam, fokus mi je na 500 stvari, all over the place. Volim da imam kontrolu nad stvarima a ovih dana kao da nemam xd
Meni mama rekla da sam ja prvo prohodala unazad pa kad je retrogradni merkur ja sam u svom flowu :ROFLMAO: :ROFLMAO:
 
Back
Top