cy Kipar 2022: Andromache - Ela

Stefan28

Ekspert
Za razliku od Albanije Irski nastup je bio odličan, skroz su zaslužili dalje da prodju :(

Anhel

Veteran
Eto, baš kad se meni svidi Kipar oni ispadnu :( Ne verujem... Ovo je Kipar koji meni prija, a ne Fuego, Diablo, Replay itd...

Nemanja97

Veteran
A posle onog snimka sa tik toka predvidjali smo joj top 5 rezultat u finalu. Kako se sve menja, ode Andromahe za Ronelicom....

Mrm

Ekspert
Nije mu jasna, ne ide mi u glavu nikakai da je čak vokalno bila ok, ali da ritam ovoliko pogreši.. 😭 Totalno mi je to misterija.. Čak se uživo i nije tako čulo tamo, ali sad na snimku, da, baš.. :( mada nekad je teže vratiti se u ritam nego u intonaciju.. Jbg.. Nastup je izgledao čarobno svakako..

Majsta94

Ekspert
OGAE član
Pjesma prejaka, Andromache prelijepa, ali ovaj nastup sinoć... ne. Povukao bih paralelu sa Tijanom Bogićević, obe lijepo pjevaju ono što pjevaju, ali su na ESC došle sa, malo pjesmom a više pogrešnim nastupom na takmičenje. Andromache prelijep glas ima i njoj je trebalo dati da pjeva nešto samo na grčkom lagano da ne mora misliti o pokretima (koji su sinoć bili upitni).

Greota, ali evo zašto je nekad dobro ići na pre-partyje - vidiš otprilike na čemu si i sa energijom i sa pjevanjem pjesme pred publikom. Ista greška kao Yianna Terzi.

libertà

Iskusan član
Totalno razočarenje. Pesmu volim ali ona se nije sastavila. Predvideo sam ispadak,doduše bila mi je na granici..

Niko

Veteran
Em sto ne volim ovakve pesme previse, em je ona Emina Jahovic za siromasne. Harizma u minusu, vise bi se radovao prolasku Gruzije nego njen.

Boxy

Veteran
Ali tek kadriranje ovde... ali baš Sunčane skale - lagano levo, lagano desno... katastrofa

Djole89

Ekspert
Jako loše i anemično izvođenje, potpuna odsutnost od momenta u kome se nalazi, najviše su doveli do ovakvog ishoda. Jedno od najvećih razočarenja. Pesma je takav letnji hit potencijal, ali očito je izvođač bio pogrešan.

Milos-S

Urednik foruma
Staff member
Global Moderator
OGAE član
Nastup je delovao vrhunski na isecku a na kraju golemo razocarenje.

Ipak, mogla je da prodje makar kao 10. Steta.

Tinte

Ekspert
Ni 24p od Grcke ne bi bilo dovoljno za finale. Po ziriju, najlosija je bila. Sakupljeno samo 9p od 3 drzave. Uhh, ne mogu reci da je zasluzila tako mali broj poena, ali da nije bila na nivou to jeste. Kada sam odgledao celo pf-u, meni je delovalo da se nece proslaviti kod zirija.
Sto se tice publike, njima nije smetalo toliko svi ti nedostaci o kojima pisemo. Eto, mi smo dali cak 10p (sto mi je drago), Azerbejdzan 12p, Crna Gora 8p, ... Ukupno 9. mesto sto u ovom trenutku mislim da je dobro. A svakako je moglo ovo da bude mnogo bolje.

Bebi

Aktivan član
Kad sam čuo pesmu odmah mi palo na pamet kako će Srbija glasati za ovo. I jeste.

McSteamy

Novajlija
Ovo je jedna od retkih pesama od ove godine koji su mi na listu konstantnog slusanja. Zao mi je sto vokalno nije bila bolja ali ideja nastupa i sama pesma su mi bili top!