Košarka

Strašno @Milica 😭

Ali da nam se više "Stojani" ne bi dešavali, moramo se odreći narativa "one pesme", ali pričaj ti to ljudima ovde, ide sve uz vetar, a vreme, prolazi, prolazi, proooolazi... 😪
 
Veseli se srpski rode je prelepa patriotska pesma koja može da vređa samo zlonamerne ljude. Kada Švedi pišu o pustolovinama Varjaga i Vikinga i švedskim zemljama od Baltika do Crnog mora to je nacionalni ponos,ali kad Srbi pišu o srpskom Prizrenu, gradu koji su ti isti Srbi osnovali, to je onda nacionalizam i fašizam. Tačno mi se povraća od kvazi liberalizma koji propagiraju pojedini.
 
Da Mađari krenu tako da pevaju o Subotici video bih da li bi ti to bilo prelepo i patriotsko pevanje.
Mađari su i osnovali Suboticu i ne vidim zašto bi se ja cimao zbog toga. Na kraju mene apsolutno ne vređa ni onaj albanski pozdrav.
 
Umesto srceparajuće poruke, Dejm u svom stilu:

Jedino što će njemu i Janisu trebati dve lopte 😅
 
Umesto srceparajuće poruke, Dejm u svom stilu:

Jedino što će njemu i Janisu trebati dve lopte 😅

Mislim da će se njih dvojica snaći i off the ball :D

Neverovatan trejd. Nisam to očekivao. Portland je baš ugazio Miami ovim potezom. Mislim da je to i bilo očekivano jer je Dame tražio trejd samo u Miami i to se verovatno Portlandu nije svidelo.

Bilo kako bilo, sezona 23/24 će biti predobra za praćenje.
 
Ovo ću da uramim i da bude kao podsetnik da smo jednom bili prvi na tabeli.
 

Attachments

  • Screenshot_20231005_232557_Chrome.jpg
    Screenshot_20231005_232557_Chrome.jpg
    481.9 KB · Views: 6
Čestitke Zvezdi, ali kao što Zoki kaže, ova utakmica nije merilo. Čekamo nekog jačeg rivala.
 
Čestitke Zvezdi, ali kao što Zoki kaže, ova utakmica nije merilo. Čekamo nekog jačeg rivala.

Slažem se. Čekamo jačeg rivala.

Žao mi je što ipak nisam otišao danas na utakmicu ali verovatno idem na sledeću ^^
 
Embid će igrati za Ameriku na Olimpijskim Igrama. Mogao je da bira između Francuske ili Amerike i izabrao je Ameriku.

Lebron Džejms je odmah morao da izjavi kako on sa tim nije imao ništa :D
 
Košarkašice će igrati kvalifikacije za OI u Brazilu. Pored domaćina protivnici su još i Nemačka i Australija. Iako će u Pariz čak tri tima ova grupa je stvarno preteška
 
Ili Kameruna 😭

I on i Siakam su skroz izignorisali Kamerun...

Nisam računao Kamerun pošto nisu na Olimpijskim igrama. Ali da, imao je i taj izbor i trebalo je da igra za njoh 2017ste ali zbog povreda na početku njegove karijere nikada nije zaigrao za njih niti za neku drugu reprezentaciju.

A i razumem donekle da ne žele da igraju za Kamerun jer Kamerun i nema neki tim. Ali mogli bi da im pomognu da stvore tim. Slično kao što je Towns igrao ove godine za Dominikansku Republiku. Na taj način promovišeš sport u svojoj zemlji u kojoj sport možda i nije najzastupljenija stvar.
 
Košarkašice će igrati kvalifikacije za OI u Brazilu. Pored domaćina protivnici su još i Nemačka i Australija. Iako će u Pariz čak tri tima ova grupa je stvarno preteška

Zaista jeste preteška.
 
Back
Top