Košarka

Hvala im, nemam šta da kažem više.
Eto još i ds mi je žao jer su baš zaslužili, teško mi je palo ovo ali to je sport i zato nisam sportista jer mislim da bih kukao zbog poraza jedno mjesec dana.

Svaka čast SVIMA koji su igrali za ovo prvenstvo, od prvog meča u kvalifikacijama koje su bile baš teške i neizvjesne, pa do samog finala turnira. Hvala i bravo! 🇷🇸
 
Zaista hvala svima.

Raduje me što mi se čini da smo dobili igrače koji su nam falili da upotpune atletsku petorku oko Jokića, i na pleju i na četvorci.


Jedva čekam Pariz, i bilo bi lepo da jednom i nama svi budu zdravi.
 
Na Olimpijadi Amerika dolazi u najjacem sastavu, male ce nam biti sanse. Realno ovo danas nam je bila najbolja moguca prilika.
Jos jednom svaka cast svima!!
 
Bravo i hvala na svemu. Jedino zbog čega mi je izuzetno žao je što je propuštena istorijska šansa da se osvoji zlato na svetskom prvenstvu, ali nema veze. Nismo mogli ni očekivati tako jak nivo igre i kontinuitet, ali za sve što je pruženo i postignuto pod nerealno teškim okolnostima treba skinuti kapu i pokloniti se. ❤️
 
Zašto se neki ljudi tako savršeno zovu i prezivaju, želim da se zovem Maodo Lô!
 
Inače ja mislim da je na nas bačena neka Kletva pa nikad ne možemo pobediti u finalu 😭

Od 2009. imamo 2 finala na Svetskom kupu, 2 finala na Evrobasketu i jedno na OI, sva izgubljena. Koliko nemamo sreće lol, ali opet 5 srebrnih medalja u tom periodu je svakako ogroman uspeh i dovoljno da možemo da kažemo da smo više nego uspešni u ovom sportu.
 
Košarkašima Srbije za osvojenu srebrnu medalju na Svetskom prvenstvu biće dodeljeno po 25.000 evra, dok će basketaši za uspeh na Evropskom prvenstvu dobiti po 20.000 evra, odlučeno je na sednici Vlade Srbije. Novčane nagrade dobiće igrači i selektori Pešić, odnosno Marko Ždero.

Svečani doček košarkaša Srbije biće organizovan večeras na platou ispred Gradske skupšine Beograda. Predsednik Aleksandar Vučić primiće "orlove" u 19.00 časova u zgradi Generalnog sekretarijata predsednika Republike, muzički program dočeka na platou ispred Gradske skupštine počinje u 19.15, košarkaše će u Starom dvoru dočekati gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić i predsednik Skupštine Grada Beograda Nikola Nikodijević u 20.10, dok se izlazak na balkon očekuje u 20.15. Direktan prenos od 20 časova na RTS 1.​
 
Back
Top