Košarka

Čestitke 🇩🇪 za zlato, čestitke 🇷🇸 za srebro, imamo i kartu za OI u džepu...🙌🙌 Ko se ovome nadao pred početak, neka baci kamen..
 
Šteta zato što je moglo više, ali sa druge strane da smo naišli na SAD u četvrtfinalu pitanje je šta bi bilo.
U svakom slučaju, drugu mesto na Svetskom prventsvu nije mala stvar, a tu je i plasman na OI. Bravo momci!
 
"Ako nas Nindža Kornjače nečemu uče, a uče nas, to je da Šreder ne pobeđuje na kraju"

Moja drugarica na fb... Obožavam je.... Umirem.. Da sam ovo ranije video, lakše bi mi bilo...
😂😂😂😂😂😂😂
 
Momci stvarno zasluzuju mnogo vise paznje, bukvalno imamo najvece talente za kosarku. Nekako nije bilo hajpa pred prvenstvo i zao mi je zbog toga. Evo ja prvi nisam bio nesto zainteresovan da pratim u startu. Zato sam pred mundijal u Kataru imao velika ocekivanja i uvek me iznova i iznova razocara fudbal...
 
Mundijal u fudbalu i svetsko prvenstvo u kosarci nije na istom nivou. U fudbalu je to mnogo vise cenjenije i sve svetske zvezde igraju za svoje drzave, za razliku od kosarke gde je na primer vecina igraca igrala iz 2. i 3. lige. Vidite kakvu su Ameri poslali ekipu na prvenstvo…jednostavno kosarkasima nije to toliko veliko takmicenje kao sto je fudbalerima, njima su bitnije olimpijske igre. Zato ovo takmicenje i nije toliko popularno.
 
Back
Top