Košarka

Mada, da se ne lažemo i Francuzi su im onom katastrofom od perioda i dozvolili da se vrate. Iako da, na kraju će se ispostaviti da će oni na kraju imati više sreće nego pameti.:D
 
Šta uradi ovaj tupan od Korkmaza na kraju..:rolleyes:
Još na kraju pomislila "sad kad izbaksuziram Francuskoj," ali ipak pobediše.:D
 
Videcemo sta ce biti ako prodjemo Italiju ali ne volim sto Francuzi imaju i sudije na svojoj strani jer ono je bio faul u napadu Goberta i to za 5 faul ali to se eto ne svira.
 
Neverovatno koliko tragican poraz.

Retko se ovakve stvari vidjaju u ovakvim utakmicama.........

Ako prodjemo Italiju, nece nam biti lagano sa Francuzima ali korak po korak.
 
Pa da, mislim da je tu odigralo ulogu i autoritet kod sudija i to što se, kao ne svira takav faul u odlučujućim momentima.
 
Pa da, mislim da je tu odigralo ulogu i autoritet kod sudija i to što se, kao ne svira takav faul u odlučujućim momentima.

Baš da vidim da li bi isti tretman imali prema Jokiću 🤣👀
 
Tu već mislim da bi bili rastrzani. :ROFLMAO: U pitanju je dvostruki MVP NBA lige, ali nevolja bi bila MOŽDA što dolazi iz Srbije.:ROFLMAO::ROFLMAO::LOL:

EDIT: Kako je krenulo, mislila sam da Slovenci znaju samo trojke da gađaju. :D
 
Bome drže se Belgijanci, biće neizvesno do kraja.
 
Kako god da se zavrsi, kapa dole Belgijancima na pruzenom otporu i prikazanoj igri.

Evo zasto je papir jedno a teren nesto sasvim drugo, posebno kad se igra knock-out faza.
 
Nakon sto su uspeli da povedu potpuno su stali. Ogroman niz Slovenaca za zasluzen prolaz dalje. Ali su Belgijanci dokazali da se moze sa Slovencima.
 
Da, istrosili su se previse a Slovenija ih sada na suv kvalitet i iskustvo rutinira. Ali zaista su odigrali fantastican mec, mogu biti ponosni.

Nije slucajno da smo mi dva puta od njih izgubili. Ne u ovom sastavu ali svejedno...
 
Pa ne mozemo na njihov prvi tim da saljemo nas 3i tim. Ali dobro to je vec druga prica o tome zasto ne mogu sve reprezentacije da salju full sastav u kvalifikacijama.
 
Na kraju potencijalno moguće da sve četiri reprezentacije iz grupe koja je igrala u Nemačkoj prođu, mada ništa nije gotovo, a Španci nikada nisu za otpisivanje ma koji sastav imali na raspolaganju.
 
Počeli smo produžetkom dan, završavamo sa produžetkom.
 
Spanija pokazuje klasu iako je ova ekipa slabija od onoga na sta smo navikli zadnjih 20ak godina.

Voleo bih da Litvanci uspeju da dobiju nekako u ovoj zavrsnici ali 6 poena prednosti na 20 sekundi do kraja je mnogo.
 
Steta, Litvanci su podigli formu kad je trebalo, ova igra sada ima glavu i rep, medjutim naleteti na Spaniju vec u 1/8 finala je losa stvar........

Licno verujem da ce Spanci biti u borbi za zlato i sada.
 
Završnicu kao da sam gledala ono preslikano iz prvog meča dana..Da nije svirana ona nesportska, možda bi Litvanci i imali šanse. Ovako, teško. :/

Ne verujem da će Španci u borbu za zlato, mislim da im je plafon bronza ovaj put (ako uspeju da je osvoje). Grci idu sa te strane žreba, ovamo Slovenija/Srbija, moožda Francuska, ali za to bi trebalo dosta da poprave igru, ovo je neubedljivo. A i Nemačka, uz domaći teren može biti "nagazna mina."
 
Francuzi definitivno nemaju taj momentum ali i dalje su opasna ekipa i uopste se ne radujem sto idemo na njih ako prodjemo Italiju.

Ali prvo Italija. Mislim da uopste nece biti lagano ali se nadam najboljem. Sigurno ce deo taktike biti i to da se Jokic izbaci iz ritma jer realno, nama dosta toga zavisi od njega i ne daj Boze da ima jako los dan, bili bi u problemu.

Dobra su ekipa i suterski i u reketu. Ali verujem i znam da mozemo da odgovorimo.
 
Korak po korak. Verujem da ako trebamo doci do finala sve ce nam se poklopiti kad bude trebalo. Odbrana, napad, igra, trener i igraci. Sve. Ali bitno je ici korak po korak i ne jadikovati ako se prosto ne dogodi da odemo u finale. :)
 
Back
Top