Košarka

Ovaj Evrobasket ima puno dodirnih tačaka sa Evrovizijom.Ukrajina pobedila Ujedinjeno Kraljevstvo,isto kao i na ovogodišnjoj Evroviziji u Torinu,Srbija pobedila Finsku (Srbija pobedila na Evroviziji u Finskoj 2007.),Grčka pobedila Ukrajinu(Grčka pobedila na Evroviziji u Ukrajini 2005),Ukrajina takođe pobedila i Italiju,domaćina ovogodišnje Evrovizije,zatim u toj grupi bila je i utakmica Italija-Ujedinjeno Kraljevstvo...
 
Danas drzimo fige za Bosnu.

Sto se nas tice, jos jedna partija kojom sam zadovoljan. Znali smo mi sa Izraelom poprilicno da se mucimo do sada tako da je ovo i te kako dobar ucinak. Sutra da pobedimo Poljsku i overimo prvo mesto.
 
Da, a i za Crnu Goru protiv Gruzije. Mislim da je i to direktan duel (?), bilo bi super da svih pet ex-Yu imamo u osmini finala barem. :D S tim što je sad vrlo moguće da ćemo imati jedan ex-Yu okršaj, pošto u slučaju da budemo prvi idemo verovatno na Hrvatsku koja je juče izgubila direktan duel za 3. mesto u grupi od Italije.
 
Tacno, i za Crnu Goru, prevideo sam da i oni igraju danas.

Napred :bab::meb:
 
Meni je Gruzija hit. Pobede Tursku a izgube od Bugara. Da su pobedili Bugare možda bi se i plasirali dalje. Jer Crnogorci pucaju pod pritiskom. A igrati pred takvom domaćom publikom je žestok pritisak.

Verujem da će Crnogorci pobediti a za Bosnu ne znam. Litvanija je opasna ekipa.
 
Nema nista od Bosne.........kratka klupa + emotivno praznjenje. Litvanci sad kad im je najvaznije odigrali najbolje.

Eh steta, nisu imali srece ni sa grupom ali zasluzili su da prodju dalje :(
 
To što su uradili protiv Slovenaca je one hit wonder. Zato se igra 5 utakmica u grupi a ne samo jedna. Da je nokout faza pa ajde ovako u grupi ništa to ne znači jer moraš nastaviti da pobeđuješ.

Nama se i Nedović povredio. Žao mi je što imamo ogroman peh s povredama. Tako je bilo i na prošlom evropskom. Tad smo desetkovani došli do finala i tamo izgubili a ovde ne znam šta će biti jer nam zaista fali Bogdan a evo sad i Nedović. Ali da ne budem negativan. Neka bude kako bude!
 
Šta sve ispromašivaše Bosanci, i koliko su pogubljeni u napadu, gađaju avione, okliznu se svako malo, nisu ni zaslužili prolaz dalje sa takvom igrom.
 
Šteta za Bosnu. :(

Drobnjak igra fantastično za reprezentaciju Crne Gore. :D
 
Mislim da je samo gruzijskom selektoru jasno zašto traži tajmaut na 10 sekundi pre kraja a usput je sve gotovo.:D

Bravo za Crnu Goru. :D
 
Italija verovatno protivnik u osmini finala. Kažem "verovatno" da ne prejudiciram prerano.
 
Kako je to Italija 4ta meni i dalje nije jasno? Ne razumem baš. Ali dobro. Neka budu i Italijani. Ja zbog povreda i svih pehova nemam nikakva očekivanja. Uz momke sam pa izgubili ili pobedili!
 
Odlično igramo, konstantno razlika tu na dvadesetak poena. Posebno mi zbog Milutinova koji je konačno dobio priliku da igra.
 
Već sam mislila da se u drugom poluvremenu prebacim da gledam Zvezda-Monako do kraja koliko je nezanimljiva utakmica, ali zaboravila na "čuveni" pad u trećoj četvrtini. :rolleyes::confused:
 
Padnemo pa se opet podignemo. Ali se bojim momenta kad ce nam biti teze da se vratimo. I sve mislim da se taj pad desava zbog rotacije. Videcemo kako ce to sve biti u nastavku. Za sad je dobro.
 
Mislim da nećemo imati problem sa Italijom, pa čak ni sa pobednikom meča Turska i Francuska, ali u polufinalu ozbiljno jak potencijalan protivnik.
 
Idemo korak po korak. Bojim se Francuza ali prvo moramo da dodjemo do tog meča. Ja tipujem da njih i Turska može da iznenadi.

U polufinalu je moguće ići na Sloveniju koja ima lagan put do polufinala ali daleko je polufinale.
 
Francuska i Turska su igrale daleko lošije od nas u grupnoj fazi, ali to je sve na jednu utakmicu, nije to laganao, kako je Bursa dobila Partizan na jedan meč, a da je bila serija na 2 od 3 utakmice 95% da ne bi to uradili.. Videćemo iznenađenja su uvek moguća.
 
Al smo intenzivno krenuli u osmini finala..I ladno promašio dva slobodna sad, hahaha.
 
Turci sami sebe pobeđuju. Uvek bilo i biće.

Ajde da pogledamo produžetak.
 
Back
Top