lv Letonija 2024: Dons - Hollow

Ok pesma iz najdosadnije države na kugli zemaljskoj.
 
Čekam maj da vidim još jedno ispadanje Letonije u polufinalu i samouništenje Donsa sa nastupom koji ne postoji. Dons mi je godinama želja za esc i sad kad konačno ide sa sjajnom pesmom i njegovim sjajnim glasom sve će upropastili bezidejnim nastupom. Šokiran sam činjenicom da čovek posle 20 godina karijere ne zna da stejdzinguje nastup za pesmu od 3 minuta. Želim mu finale, ali cisto sumnjam da će se ugurati. Sa druge strane želim da vidim decu i sledeće godine na Supernovi bili su stvarno otkrovenje dosadašnje cele esc sezone.
 
Ja sam mislio kao postoji neka fora što nema nastupa. 😂
 
Čekam maj da vidim još jedno ispadanje Letonije u polufinalu i samouništenje Donsa sa nastupom koji ne postoji. Dons mi je godinama želja za esc i sad kad konačno ide sa sjajnom pesmom i njegovim sjajnim glasom sve će upropastili bezidejnim nastupom. Šokiran sam činjenicom da čovek posle 20 godina karijere ne zna da stejdzinguje nastup za pesmu od 3 minuta. Želim mu finale, ali cisto sumnjam da će se ugurati. Sa druge strane želim da vidim decu i sledeće godine na Supernovi bili su stvarno otkrovenje dosadašnje cele esc sezone.
Pa ne kontam šta bi se cimao oko nastupa na Supernovi kad je od početka bilo jasno da uzima, samo se trebao pojaviti i otpjevati lol Svakako, to što nema nastupa ovdje, ne znači da neće imati ni na ESC-u
 
Ako ubode nastup, ima šanse za finale. Takođe mislim da bi ovo mogla biti jedna od onih pesama koja se u finale provlači kroz iglene uši, a u istom ubode top 10. Sve je moguće.
 
Meni bi bilo drago da Letonija pobedi sve! Pesma je savrsena, ima sve!
I od kad je slusam sve je vise i vise volim!
Idemo Donsss
 
Pa ne kontam šta bi se cimao oko nastupa na Supernovi kad je od početka bilo jasno da uzima, samo se trebao pojaviti i otpjevati lol Svakako, to što nema nastupa ovdje, ne znači da neće imati ni na ESC-u
Slažem se, ali me plaši činjenica da s obzirom da LTV nema novca za stejdzing, samo će uraditi copy paste nastupa sa Supernove kao prošle godine sa Sudden Lights 😟
 
Ma bas me briga za nastup…ovakvom tipu pesme treba pevac, glascina, emocija i da time hipnotise gledaoca tokom veceri
 
Back
Top