lt Litvanija 2022: Monika Liu - Sentimentai

meni je ova numera sve interesantnija, mislim i na nastup, scenu, nju, njen outfit.. ima neki postpastmodernistički vajb jbt. haha..lajkit.
 
Samo se nadam da ce dodati nekih detalja u nastup, ukoliko to uradi, ide u finale
 
Odličan izbor, na vrlo dobar način primetna i drugačija i Monika i sama pesma. Baš lepo zvuči na litvanskom, biće mi sigurno u top 10. I inače mi je od baltičkih zemalja Litvanija najbolja u poslednjih desetak godina i u većini slučajeva izaberu ono što i jeste najbolje u ponudi na NF-u.
 
  • Like
Reactions: Mrm
Ovo pocelo bas da mi se dopada, skroz lagana i opustajuca pesma.
 
  • Like
Reactions: Mrm
Ovo pocelo bas da mi se dopada, skroz lagana i opustajuca pesma.
Tako zvuči na prvu loptu, ali tekst nosi buru sa sobom, veliku težinu, jednu dozu teskobe i melanholije..

Posle 18(19) izabranih pesama Litvanija je moj broj 1.. :)

Samo se nadam da ce dodati nekih detalja u nastup, ukoliko to uradi, ide u finale
Šta bi konkretno predložio kao dodatak? :)

Od ovoga nikako ne treba praviti kič ili cirkus..a ona to neće svakakao raditi, ona je atipični učesnik evrovizije, ona je neko ko je veran svom stilu po cenu svega, nema tu kalkulacije ni miligram, poput Patrica Kaas na primer, to su pravi izvođači.. :)
 
Pa dobro, tekst ne razumem (mada svakako je dodatni plus to što je na litvanskom), ali mi takav neki vajb nosi melodija pesme. :)
 
Pa dobro, tekst ne razumem (mada svakako je dodatni plus to što je na litvanskom), ali mi takav neki vajb nosi melodija pesme. :)
Zato su i stavili ako si pogledala u spotu, ceo prevod dole, i mogu ti reći da je to pun pogodak, podiže sve na još jedan nivo.. :) (y)
Ni ja ga drugojačije ne bih razumeo..
 
Nisam pustala spot, uglavnom sam nastup. Ali pogledacu bas.
 
  • Like
Reactions: Mrm
Nisam pustala spot, uglavnom sam nastup. Ali pogledacu bas.
Spot je kao košmar...malo te "zaboli glava" od njega ali jako je efektno.. :)
Plus tekst...
 
Lep tekst baš, a što se spota tiče, interesantna ideja, sviđa mi se.
 
  • Love
Reactions: Mrm
Ovo mi je u rangiranju na nf završilo na poslednjem mestu i TOLIKO mi je bilo iritantno da nisam verovao da može da pobedi.
Usled neobjašnjivog totalnog obrta sada ne mogu da prestanem da je slušam i def. mi je najbolji baltički entry ove godine. 🤩

kris jenner mystery GIF
 
Ovo me je oduvalo na prvu. Ali je pesma za da je pustiš u pozadini da ide dok nešto radiš, i jesam to radio jedno milion puta i sad mi polako dosadila haha
 
Ne slažem se nimalo, ovo je baš glamurozno, za nekakav festival, sa fenomenalnim vokalom, vrlo dobro žanrovski, sa dobrom dozom umetničkog dojma i filmske muzike, po mom mišljenju ovo je idealno za scenu, ali razumem da za neke ljude koji drugačije zamišljaju ovaj festival to uopšte nije scenski niti za ekranizaciju...
 
Ova pjesma me u isto vrijeme živcira i ušla mi u glavu, ima takvih pjesama koje živciraju, ali ih u isto vrijeme i pjevušiš xD
 
Litvanija mi je najveći grower ove sezone. Od totalnog hejta do obožavanja. 👌

(I dalje mi je maličice lepša Call me from the cold i bila bi mi top 5 da su je odabrali)
 
Back
Top