lt Litvanija 2022: Monika Liu - Sentimentai

Ova zena je cista umetnost :love: poslusajte njenu diskografiju, odusevice vas. Ovo je iz ere kada je snimala na engleskom, posle se prebacila samo na pesme na litvanskom
 
MONIKA LIU SINOC U AMSTERDAMU :love:
Lady Gaga Compliment GIF
 
Ova žena je baš fenomen, dođe na ove koncerte, izdominira i tako u nedogled. Ti njeni pokreti, gestikulacija, autentičnost… bila bi baš nepravda da izvisi na ESC-u, ali mislim da su šanse za to ipak minimalne
 
Pesma mi je samo okej, ali ova zena mi je pregenijalna, ima neku ludacku harizmu i voleo bih da fino prodje.
 
A million roses like sentiments
are drowning in the sea of clouds… 😍
 
@Josipa.

Kako se tebi dopada Monika Liu - "Sentimentai"? Slabo se izjašnjavaš...

Meni deluje kao da bi hrvatski žiri moga dati ovoj pesmi koji poen, podseća me malo na sever Hrvatske i na Zagorje..
 
Moja drugarica koja je van esc balona se bas primila na ovu pesmu

Nekako mi je nerealno da ziri zaobidje ovaj kvalitet (nije da se nije desavalo, ali ne mislim da ce je i publika izignorisati)
 
@Josipa.

Kako se tebi dopada Monika Liu - "Sentimentai"? Slabo se izjašnjavaš...

Meni deluje kao da bi hrvatski žiri moga dati ovoj pesmi koji poen, podseća me malo na sever Hrvatske i na Zagorje..
Ahaha nemam ništa pametno da kažem. Nije mi loša, ali nije neki moj đir koji ću slušati. Mada je zarazna:D
 
Meni deluje kao da bi hrvatski žiri moga dati ovoj pesmi koji poen, podseća me malo na sever Hrvatske i na Zagorje..
Pa nema bas neke veze uopce s tim dijelom Hrvatske 😃
 
Pa ovo je neki tip pjesme kakav su snimale neke ruske pjevačice u sovjetsko vrijeme, baš kao da je iz tog nekog vremena. Šteta da im nema Rusije, vjerojatno bi dobila dosta bodova od starije populacije 😄
 
Pa ovo je neki tip pjesme kakav su snimale neke ruske pjevačice u sovjetsko vrijeme, baš kao da je iz tog nekog vremena. Šteta da im nema Rusije, vjerojatno bi dobila dosta bodova od starije populacije 😄
Tako je, a mene podseća i na Jugoslaviju, a osobit na Sloveniju i sever Hrvatske.. :D
 
Pa ovo je neki tip pjesme kakav su snimale neke ruske pjevačice u sovjetsko vrijeme, baš kao da je iz tog nekog vremena. Šteta da im nema Rusije, vjerojatno bi dobila dosta bodova od starije populacije 😄
Jeste podseca , stim sto da Rusija ucestvuje tesko da bi dala neki bod Litvaniji, jer Monika svuda ide i vice Slava Ukraini :ROFLMAO:
 
Možda da je situacija normalna i da se ovaj rat nije uopšte dogodio. :D
 
Jeste podseca , stim sto da Rusija ucestvuje tesko da bi dala neki bod Litvaniji, jer Monika svuda ide i vice Slava Ukraini :ROFLMAO:
Trebalo bi svi malo da procackaju istoriju pre nego sto koriste taj izraz, jer je u pitanju pozdrav koriscen od strane nacistickih kolaboranata u Ukrajini za vreme WWII (Stepan Bandera i njegov pokret konkretno)
 
🔼🔼🔼 Veruj mi ako neko zna to, onda to znaju Litvanija i Poljska.. ;)
 
Back
Top