lt Litvanija 2023: Monika Linkytė - Stay

Neverovatno koliko jedva čekam ovo celo uživo, milina.. Ovo je Evrovizija koju ❤️
 
Lepo sve osim haljine koja kao da je krojena za Solo Solo Bejbu.
 
Da, baš je..kratko. Al’ mi izgleda na njoj bolje od one obleke s prve probe koja mi je bila baš bzvz skroz
 
Ne znam, meni je sve nekako lepuskasto. Prateci je odlican, ona mi je lepa, scena lepa.
 
Ja bi bio zadovoljan kad bi ponovila uspjeh svoje imenjakinje od prošle godine, mada bilo bi super kad bi se nekako ugurala i u top 10, ali otom potom, top 15 je cilj
 
Last edited:
Meni nije u TOP 15, ali bi mi bilo lepo videti da bude tu oko 10. mesta. Zaista ne bih voleo da bude negde u bottom finala, a pogotovo da ne prodje.
 
Monika je preslatka. :love: Podseća me mnogo na Tajči iz Zadra 1990. godine. 🧡:yu:

 
Simpaticna mi je pesma skroz. Nije mi medju favoritima, cak ni u top 10 nije al ima nesto sto mi prija. Svakako, za pocetak, lepo bi bilo cuti je ponovo u finalu.
 
NJBiHda.jpg
 
Kucnuo je taj čas, došao je taj dan. Večeras će se čiuto-tuto, kako i priliči toj mantri, preliti u srca Europljana i ostatka svijeta, talasi smiraja i ugode kad Monika pusti iz sebe emociju zapljusnut će svakoga od nas kao što Baltičko more zapljuskuje obale Litve. Stoljećima taj čiuto-tuto donosi mir, spokoj, u našim bićima, dušama i srcima, a večerašnja pjesma će biti samo kruna, poput one koju su stoljećima nosili litavski vladari. Monika je stigla, mirno poput povjetarca koji raznosi pijesak duž Kurske prevlake, a opet tako snažno, silovito, odlučna u svom naumu da pokori u nama čak i one najskrivenije osjećaje! :lt: 💛💚❤️

@Mrm esam dobro rekla?!
 
Za 10++++ 😍😍😘

Ja sam uz binu sada.. Čekamo probe da počnu.. Pored same bine smo..
 
Pesma mi je u početku bila čak i super po prvim rekacijama, posle kako išla na plejlisti shvatio sam da je slinava i ova.
 
Back
Top