lt Litvanija 2023: Monika Linkytė - Stay

Monika u Madridu

 
  • Love
Reactions: Mrm
Meni se ona dopada. Lepa izvedba, a lepo je i obučena. Sve u svemu elegancija 🌸
 
Prirasla mi je ova pesma pre svega zbog teksta i njenog emotivnog izvođenja, međutim je toliko muzički siromašna. Gde je instrumental??? 😭😭😭
 
Da nema ove dve reci chuito-tuto, koje su naknadno ubacili, niko ne bi ni primetio pesmu. Pametno su odigrali i mislim da ce ih ziri nagraditi, publika manje-vise.
 
Lepo peva, ali gde je muzika??? Potpuno mi je bizarno i neshvatljivo da neko ode na Evroviziju sa pesmom koja skoro da nema instrumental.
 
VOZ IZ VILJNUSA DOLAZI NA 15. KOLOSEK!
THE TRAIN FROM VILNIUS ARRIVES AT PLATFORM 15!

A iz voza izlaze...u velikom stilu praćeni ovacijama, i obasuti laticama ruža, Monika Linkyte, glavom i bradom, nakon 8 godina, opet na Evrovizijskoj pozornici.. 🥺🤩
A za njom svita, gospel choir, magičnog glasa..
I dok suze "povratnice" liju kao vodopad, kreće pesma.. Da razgali dušu, da nabaci osmehe na lica u olovnim oblacima prekrivenom, Liverpulu... Narandžasto na radost.. Monika i misteriozni gospel choir su tu da odstrane svaku sumnju, da odagnaju sve nedaće u toku tih 3 minuta.. 😍

Ukrcajmo se na voz za VILNIUS, i zapevajmo "Čiūto tūto", jednoglasno.. 🇱🇹💛💚❤️
 
Wrestlemania Vii Crying GIF by WWE

🧡🧡🧡🧡🧡🧡
 
  • Love
Reactions: Mrm
VOZ IZ VILJNUSA DOLAZI NA 15. KOLOSEK!
THE TRAIN FROM VILNIUS ARRIVES AT PLATFORM 15!

A iz voza izlaze...u velikom stilu praćeni ovacijama, i obasuti laticama ruža, Monika Linkyte, glavom i bradom, nakon 8 godina, opet na Evrovizijskoj pozornici.. 🥺🤩
A za njom svita, gospel choir, magičnog glasa..
I dok suze "povratnice" liju kao vodopad, kreće pesma.. Da razgali dušu, da nabaci osmehe na lica u olovnim oblacima prekrivenom, Liverpulu... Narandžasto na radost.. Monika i misteriozni gospel choir su tu da odstrane svaku sumnju, da odagnaju sve nedaće u toku tih 3 minuta.. 😍

Ukrcajmo se na voz za VILNIUS, i zapevajmo "Čiūto tūto", jednoglasno.. 🇱🇹💛💚❤️
Izgleda ti presušila inspiracija, slabo je ovo.
 
Izgleda ti presušila inspiracija, slabo je ovo.
Scooby, nemoj da si takav, želim ti da ti Monika ulije puno ljubavi, tolerancije i pozitivne energije u evrovizijskoj sedmici.. :)
 
Pozitivnu energiju mi unose Bruneta i Kerije. Monika mi ima harizmu koje nosilje
 
  • Sad
Reactions: Mrm
Ovo je odlično. Retkost da me Litvanija oduševi, ali eto desilo se.

snoopy GIF
 
  • Love
Reactions: Mrm
Back
Top