lt Litvanija 2024: Silvester Belt - Luktelk

Nije mi žao inceste dad's bitch xD
Asian Jealousy GIF
 
Meni The Roop nisu nešto i nisam volio ni On fire ni Diskoteku, ali mi ne smeta što će ponovno biti na NF-u (ako hoće). Konkurentni su i dovoljno posebni da se istaknu, pa ako je to litavska karta za nastavak dobrih ESC rezultata, neka. Iako, ja bih svakako radije da na ESC napokon odu Ruta Loop ili Gebrasy, ili da ponovno pokuša Monique. Ne znam što se imena poput Jessice Shy i GJan ne oprobaju
 
Neke ljude skloniš s avatara, ali nikad iz srca, gospodine Viski 🫂
 
Pošto ne mogu da editujem post, vežem se na prethodni, vezano za Gebrasija

Edit: Pravo ime Audrius Petrauskas, omiljeni sportovi biatlon, plivanje i atletika. Živi u Kaunasu. Na Totallympics forumu je od 2016. pod nikom Werloc.

Inače na tom forumu imamo i FSC (forum song contest) koji se održava dva puta godišnje, u proleće i jesen. Takmiče se države. U jesen se šalju pesme koje ne smeju biti mlađe id pet godina, a u proleće najnovije stvari. Ja sam u zadnje tri godine član žirija Srbije, i čak jednom smo i pobedili. I to sa Irish Stewom i Lady of New Tomorow. I to je veliki uspeh jer se tamo u proseku takmiči između 40 i 50 država. Sara Jo je sa Muškarčinom bila oko dvadesetog mesta, Šerifovićka je bila peta sa ovim poslednjim singlom pre albuma. Sada sam poslao Mariju Žeželj sa Louder Than a Drum, rezultati u nedelju pa ćemo videti. Zanimljivo je da de na tom forumu top 3 ocene ujedno vrednuju i kao medalje, zlato, srebro i bronza, pa se na kraju pravi poredak i po broju medalja.

Gebrasi je slao samog sebe za Litvaniju i nije se baš nešto proslavio.

I nema na čemu što oftopičarim
 
Ne verujem šta čitam. Ovo je epic.
 
Jbga. Litvanska tema je ionako uvek mrtva pa je treba nekako oživeti, bar na tren
 
U suštini njemu je WDYWG? jedina stvarno dobra pesma, ali ima problem sa harizmom. Najjače od svega je što je delovao da je buckast malo, zapravo je mršav a samo nosi preširoku odeću koja mu ne stoji 😂 i još deluje kao da su mu sve lađe potonule
 
Back
Top