lt Litvanija 2024: Silvester Belt - Luktelk

Fali nesto ovde da mi bilo bas dobro ali, sve u svemu, vrlo korektan pokusaj. Nakon The Roop-a, definitivno najbolji litvanski entry u skorije vreme. Finale je sigurno a kasnije...videcemo.
 
Pesma je odlična, ali on je baš harizme bez. Ima mi baš neku odbojnu pojavu
 
Utisak samo pa OK. Ništa wow, promenio ništa nije od nac. finala. Vidim i da je utisak kod fanova splasnuo. Ok za đuskicu.
 
Dopada mi se isečak i ubeđen sam da prolazi dalje.
 
Ishlapio hajp, ali za publiku koja prvi put vidi bit će ovo kul
 
Isečak me nije oduvao jer za nas što pratimo je to već viđeno sve. Al biće ovo keči kežualcima.
 
huiE8Fr.jpeg
 
Bravo za Silvestera, koliko god me pjesma bila smorila, opet sam uživao u nastupu i nije bilo dvojbe da će proći. Nadam se da može do lijeve strane tabele u subotu. Svaka čast Litvi, prvi put vezali četiri finala zaredom ❤️
 
Volim ovu pesmu, ali mi je nastup bio bez ikakve energije. Da nema Litvanija jaku dijasporu ovo ne bi proslo po meni.
 
Bravo za Silvestera, koliko god me pjesma bila smorila, opet sam uživao u nastupu i nije bilo dvojbe da će proći. Nadam se da može do lijeve strane tabele u subotu. Svaka čast Litvi, prvi put vezali četiri finala zaredom ❤️
A od ta četiri, dva puta na litvanskom (ne računam Monikin stih), od kog su toliko bežali.
 
Ok i catchy pesma, ali veceras mi je bio bas nebitan, iznenadilo me to nakon citanja komentara ovde. Ovo bi kao na fscu meni trebalo vise slusanja da zavolim lol
 
I dalje mi ostaje #1 i dala sam mu glas zbog toga, al prosto pesma koja nije za uzivo izvodjenje i nije se preterano izdvojio :(
 
Volim ovu pesmu, ali što neko reče,ovo jednostavno nije za scenu.
 
Utisak i od sinoć i sa probe mi je bio taj da je previše nekako ustoljen, pokreti su mu robotski skroz...
 
Back
Top