lu Luksemburg 2024: Tali - Fighter

Luksemburg
Čestitke. Meni je bila jedna od najboljih večeras, fina je pesmica, fino će i proći sigurno.
 
Nista posebno prosek proseka, Krick i Naomi su realno imali dosta bolje PESME..
 
Ako Tali Eshkoli bude i sledece godine dr.mr.sci luksemburškog nacionalnog izbora možda im uđe u naviku da svake godine šalju solidne bopiće
 
nije poenta da li se uklapa u računicu (uklapa se) nego da je žiri besmislen ukoliko publika odlučuje u svakoj situaciji osim da su otprilike izjednačeni po glasovima zbog toga što je 12,10,8 umesto, recimo, 3,2,1
Eto, upravo se desilo to što napisah, maltene, svi su bili približno kod publike, i na kraju su glasovi žirija odlučili, nije uopšte bio besmislen. Još nisu dodelili 240 od publike, nego 239, verovatno zbog zaokruživanja, pa da se samo publika pitala zbog te sitnice bi Krick pobedila.
 
Bzv, po publici pobedila je onda Krick?

Prakticno znaci ziri je odlucio pobednika, da u drugom krugu glasala samo publika kao tipa na MGP, isla bi Krick..

Mada nisam gledao nastupe veceras sam gledao norvesko finale, pa ne znam ostali kako su zvucali, cudno da Naomi nije bila makar u top 3, imala je jako finu pesmicu na francuskom..
 
Eto, upravo se desilo to što napisah, maltene, svi su bili približno kod publike, i na kraju su glasovi žirija odlučili, nije uopšte bio besmislen. Još nisu dodelili 240 od publike, nego 239, verovatno zbog zaokruživanja, pa da se samo publika pitala zbog te sitnice bi Krick pobedila.
onda treba da se doda poen onome ko je u decimali najbliži x.5 poena

svakako nije ni bitno, ali vizuelno izgleda amaterski
 
Meni je ovo jezivo!

Ovo toliko nije za mene, mrzim ovakvu boju glasa, mjaukanje klasično...

Ništa mi se ne dopada..lol

Naomi Aye i Angy and Rafa Ela na recapu deluju super!
 
Back
Top