lu Luksemburg 2024: Tali - Fighter

Luksemburg
Za sada mi ovo nije najslabija pesma, ali nisam pao u nesvest.

Irska, zatim Albanija i Slovenija su mi top 3, zatim Luksemburg, pa Francuska i realno Ceska poslednja, mada audio i nije tako jezivo, ali uzivo horor..
 
Luksemburg i posle sto godina pokušava da bude neka Francuska 2, samo što ovo još ispada Francuska za sirotinju. :D
 
Koga 23-godišnja Tali neće povesti u Malme? :D

XsbanGx.jpeg
 
Pa meni je ovo super 😳 Baš je catchy i francuski odlično paše, sve je slatko 😄 Mislim da ide s lakoćom u finale, publika će ovo pojesti samo tako.

Napokon nešto slušljivo nakon horora iz Slovenije i Irske.
 
Mogli su onda za veliki povratak da izaberu pesmu koja će biti manje kontroverzna. Odnosno, ne sama pesma, već cela priča oko izvođača, s obzirom na okolnosti.

Nemamo ni pola pesama za Malme, a već mi je zlo od političkih poruka, kojekakvih tumačenja, najava o povlačenju i bojkotu. Baš opterećuje sve to, a apsolutno ništa ne menja na terenu gde i dalje traju sukobi.
 
Sad kad sam poslušao ovo bez da razmišljam o tome kako Krick nije pobijedila, ovo je skroz fina pjesma, a Tali dobar performer.
Nastupi i show su im zbilja wow, bravo za Luksemburg. Nadam se da, bez obzira na rezultat ove godine, ostaju i dalje
 
Stvarno je Elsie ukleta

Nadam se da će spremiti neku pesmetinu za 2025.
 
Back
Top