lu Luksemburg 2024: Tali - Fighter

Luksemburg
Ja se sjećam da mi je ova Tali najbolja bila na prvo ali i kod nje mi je nešto falilo.

Ovo će biti najispolitizovanija Evrovizija do sad i nadam se pobjedi neke 'nebitne' zemlje
 
Svida mi se stage, bas je ono eurosongovski, a pjesma onako, mislim da ce biti u top 20 jer su zapadnjaci, tu je francuska, belgija, nizuzemska, kraljevina prusija i slobodni grad köln
 
Брата којем је посветила пјесму а тренутно је у ИДФ и у Гази. Навијаће из Израела за њу као и остатак земље, 12+12
Mislio samo koga neće sa slike, odnosno nastupa na nacionalnom izboru, jer je imala 6 plesača. Ako bude vodila tu ekipu, jedan mora da otpadne.
 
Uopšte me ne bi čudilo da dobije nove plesače, ako angažuju nekoga da im dodatno nabudži nastup, jer deluje da su spremili dobar budžet za povratak. Doduše i sinoćnji nastup je bio najevrovizičniji.
 
Mislio samo koga neće sa slike, odnosno nastupa na nacionalnom izboru, jer je imala 6 plesača. Ako bude vodila tu ekipu, jedan mora da otpadne.
Znam, samo mi je najlakše bilo nadovezati se na tvoj komentar sa onim što sam pročitao sinoć
 
Videh na tviteru da su pojedini fanovi glasali po maksimalnih 20 puta za Krik (sto je oko 20 evra) da bi sprecili mogucnost da Izraelka predstavlja Luksemburg. Na sta sve narod trosi pare 😒
 
Prevideo sam podatak da je Izraelka. 💀

Realno, jeste bila najupečatljivija sinoć, ali pesma i ovaj nastup su za neko 19. mesto u finalu. Naravno, ne bih isključio top 5 jer jelte... 12 points goes to... welcome back Luxembourg, kao što je do bio slučaj i sa Italijom 2011. Plus ova info da je Izraelka i to je to.
 
Исто могу да је видим у топ 10 код жирија само на основу чињенице да је из Луксембурга
 
Ne znam, Italija je 2011. imala pokrice u zanru, dzez se ipak smatra necim za prefinjenije slusaoce. Druga stvar je sto Foglia di Amore verovatno ne bi ni blizu tako visoko prosla da je druga zemlja u pitanju.
 
NF je odradjen odlicno, jesu malo oduzili ali ajde oprosticemo im jer su odsustvovali 31 godinu, pa su hteli valjda da pokazu i da su u medjuvremenu pratili 😂

One price kako je ovo novi San Marino su ostarile kao mleko izgleda.

Ja sam prezadovoljan izborom, kao pesme sam gotovo jednako voleo i Krik i Tali i Naomi, ali tokom lajva se jasno izdvojila pobednica.
 
Ma kakav San Marino, to samo forumašu može da padne na pamet. Imaju para kao blata.
 
Vidim već je bojkotuju zato što je Izraelka, i kakve to upitne profile prati na mrežama?
 
Pesma ima potencijal za odličan nastup. Pod uslovom da ova popravi pevanje. Solidan izbor
 
Izabrali su najbolje od svega ponuđenog (a Bog zna kakvih opcija nisu ni imali), pjesmica mi nit' smrdi nit' miriše, ništa nit' bolja nit' gora od mase drugih ženskih vrtiguza koje smo imali prilike čuti na nacionalnim izborima ranijih godina...
Pristojan damski bopić na francuskom malo za promjenu pa joj zbog jezika dajem plus, ne sumnjam da će joj dodatno nabudžiti nastup u Malmeu i da će to sve biti lijepo upakovano.

Saznavši da se Luksemburg vraća ove godine na takmičenje prvo sam bio u fazonu da su se odlučili u pogrešno vrijeme na taj korak s obzirom da trenutno u polufinalima odlučuje samo televoting ko prolazi dalje, smetnuo sam sa uma da (iako su mikrodržava) imaju jake veze sa ostatkom zemalja Beneluksa plus Njemačkom i Francuskom, evo utalili su se i sa Izraelom (očekujem subotnju razmjenu u vidu 12+12) tako da će biti dovoljno pogurani i ne brinem se za njih. U finalu će pretpostavljam biti punjeni žiri poenima od strane zapadnjaka i sjevernjaka kao znak dobrodošlice (i zalog da ostanu što duže lol) isto kao što su i sa Australijom radili prvih nekoliko godina, tako da se ne bih čudio da sa ovim odmah po povratku upadnu u top 10. 😌
 
Back
Top