lu Luksemburg 2024: Tali - Fighter

Luksemburg
Pa i jeste savršena za zatvaranje ili otvaranje, tako da verovatno ide poslednja.
 
I onda da potencijalno otvori finale ako prodje i ako izvuce prvu polovinu
 
Poslusao sam pobednicku i meni se dopada. Nije mi ono naj, ali u sustini mi se dopada. Na prosloj Evroviziji bi mi bila sigurno u TOP 10. Pesma ima neku foru, nastup je ok, pevanje je dobro; sve u svemu zadovoljan sam.
Najbolja pesma i moj prvi favorit je bio definitivno Krick. Uzivo je bila odlicna. Slazem se da je nastup mogao da bude mracniji, ali to mi ne umanjuje kompletni utisak. Instrumental mi je savrsen. I oseca se uticaj Elsi Bej i jos jednom joj je izmagla Evrovizija. Na zalost.

Moze tako. Da Luksemburg zatvori finale i onda da otvori.
 
Mozda je to ovako na prvu ruku, a mozda su i oni poceli da gledaju, pregledavaju Evroviziju od 2004. pa je to razlog. 😅
Bez obzira sto ocekujem da imaju neke "privilegije", "hajpovanje" jer se pojavljuju nakon toliko decenija, mislim da sa ovom numerom zasluzuju finale i da budu na levoj strani tabele. Ako se pogura tu je TOP 10. Svakako, po meni, odlican povratak.
 
Kasnim + ne želim da budem Maja Nikolić, ali celo ovo NF deluje kao nameštaljka godine.

Firma koja je organizovala NF je izraelska firma koja je organizovala Evroviziju u Tel Avivu 2019.

IMG_5580.jpeg

Apsolutno svi ljudi koji su radili na projektu su iz Izraela:

IMG_5581.jpeg
IMG_5582.jpeg
IMG_5583.jpeg
IMG_5584.jpeg
IMG_5585.jpeg

Dodajte na sve ovo činjenicu da je pobednika izabrao žiri, a ne publika, da je pobednica izraelskog porekla i da je posvetila pesmu bratu koji služi u izraelskoj vojsci i stvarno deluje da je bilo prljavog posla.
 
Kasnim + ne želim da budem Maja Nikolić, ali celo ovo NF deluje kao nameštaljka godine.

Firma koja je organizovala NF je izraelska firma koja je organizovala Evroviziju u Tel Avivu 2019.

View attachment 17273

Apsolutno svi ljudi koji su radili na projektu su iz Izraela:

View attachment 17274
View attachment 17275
View attachment 17276
View attachment 17277
View attachment 17278

Dodajte na sve ovo činjenicu da je pobednika izabrao žiri, a ne publika, da je pobednica izraelskog porekla i da je posvetila pesmu bratu koji služi u izraelskoj vojsci i stvarno deluje da je bilo prljavog posla.

Stoji da je radila izraelska veza, ali da li si video druge nastupe? Talin je izgledao daleko najbolje a ne vidim da se iko zalio na sabotazu. Cak joj je i konkurentkinja uredno cestitala.

U prvom krugu glasanja Tali je bila ubedljiva i kod publike. U drugom je izgubila za bod (Princ/Luka scenario). Treba uzeti u obzir da je bilo eurofanova (kacili su na tviter skrinove) koji su glasali po maksimalnih 20 puta za Krik da Jevrejka ne bi predstavljala Luksemburg.
 
Znali smo od početka da organizuju Izraelci, a pored ovoga što je rekao choda, setimo se da je ovo Luksemburg, a ne Belorusija. Jedna od zemalja sa najmanje korupcije na svetu. Dakle, da se muljalo na javnom servisu, postoje državni mehanizmi koji bi počistili te ljude odatle.

Više je priča degute sa te strane da li podržavaš Izrael ili ne.
 
Upravo tako, tebi predstavnik koji se povezuje sa Izraelom moze biti samo hendikep u tom smislu, vidim da je maltretiraju eurofanovi na X
 
Evo iskreno ne dopada mi se pesma, možda da je 2008 bi imalo smisla. Očekujem ih u finalu zbog povratka, pa to je jasno.
 
Zabraniti onom koju je smikao I frizuru pravio za nac. finale da joj pridje na Evroviziji.
 
Vidim da neki fanovi i ovu pesmu ne rangiraju jer je pevačica izraelskog porekla, ali kad bismo tako počeli da brojimo krvna zrnca redom... Meni će ostati tu gde jeste, Luksemburg nije u ratu, pesma mi se sviđa i nebitno mi je ko je peva.
 
Vidim da neki fanovi i ovu pesmu ne rangiraju jer je pevačica izraelskog porekla, ali kad bismo tako počeli da brojimo krvna zrnca redom... Meni će ostati tu gde jeste, Luksemburg nije u ratu, pesma mi se sviđa i nebitno mi je ko je peva.
Ne sto je Jevrejka, vec je pesma posvecena njenom bratu koji je u IDFu.
 
Ahahahahahah ovo delulu nedeljno veče je SVE! 😍
 
Back
Top