lu Luksemburg 2024: Tali - Fighter

Luksemburg
Eto malo da ti pomognemo u delulovanju.
 
  • Love
Reactions: Mrm
Pečem se na tihoj vatri, čekam 22:00 za izraelsku pesmu i u isto vreme razmišljam o mojoj Heri, šta se to tamo na dalekom severu dešava, šta li sada ona radi, šta će biti?! Sudbina ovog sveta se lomi NOĆAS!
Obozavam tvoj entuzijazam i neuslovan optimizam. <3
 
Onda kenselujte i pjesme Hrvatske, Austrije i ostalih drzava koje otvoreno podrzavaju Izrael lol

Smehoteka
 
Ova samo da revampom ne pokvari dobru pesmu. Mada mi nije upitno finale, još se vraćaju posle 30 godina..
 
Posto vidim da sve te incijative poticu sa Tvitera, pade mi na pamet, da li uopste postoji neka regulativa i neka pravila ponasanja tamo? Posto sam video zelje za smrcu i za Tali, izmedju ostalog...

Definitivno su mi ti profili licnosti zanimljivi. Rekao bih da su ti histericni eurofanovi zapravo celo detinjstvo bili zrtve nekog nasilja, i onda je to nasilje rodilo isto u njima.
 
  • Wow
Reactions: Mrm
ja otvorio tviter zbog razmene istorijskih stvari, batalio sam.. :(
 
Posto vidim da sve te incijative poticu sa Tvitera, pade mi na pamet, da li uopste postoji neka regulativa i neka pravila ponasanja tamo? Posto sam video zelje za smrcu i za Tali, izmedju ostalog...

Definitivno su mi ti profili licnosti zanimljivi. Rekao bih da su ti histericni eurofanovi zapravo celo detinjstvo bili zrtve nekog nasilja, i onda je to nasilje rodilo isto u njima.
Otkad ga je Ilon Mask preuzeo to je postala anarhija. Objavljuju se celi filmovi tamo lol Pre tako nije moglo.
 
Definitivno su mi ti profili licnosti zanimljivi. Rekao bih da su ti histericni eurofanovi zapravo celo detinjstvo bili zrtve nekog nasilja, i onda je to nasilje rodilo isto u njima.
Meni se čini da je kod dobrog dijela tviteraša/eurofanova stvar baš drugačija - skup ljudi koji u životu nikad ništa nisu iskusili i nemaju pojma kako život uopće funkcionira. Totalno cijepljeni od realnosti, zdravog razuma i vanjskog svijeta, kao i bilo kakvih stvarnih problema i životnih nedaća.
 
German Nenov iz Ukrajine, koji je bio zadužen za ukrajinski nastup lani, će raditi ovaj put za Luksemburg.
Ova pesma je zadnja na mojoj listi, kako obožavam TVORCHI čekam da vidim da li gdin Nenov može da spase 🇱🇺 od sudbine zadnjeg mesta na mojoj listi za 2024. godinu..

Screenshot_20240313_235513.jpg

Sad čekam šta će @Scooby -ša da prokomentira.. 😌🤭
 
Biće taj nastup skup sigurno, ali mene zanima da prvo čujem revamp.
 
Minipop

i5yZ8ZT.jpeg
 
Tali je snimila spot za klavirsku verziju svoje pesme "Fighter" na mostu Pont Adolphe u Luksemburgu, pod okriljem noći, u želji da zaslepi fanove i pokaže lepotu grada.

EBU je tražio da svi učesnici snime alternativnu verziju pesme, pa je tako došlo do snimanje ove verzije. Dejvid Štajhen je bio zadužen za snimanje dronom, što je bilo otežano u noćnim uslovima. Sajmon Keli, vlasnik prodavnice klavira, bio je prijatno iznenađen kada je saznao da će jedan od njegovih klavira biti postavljen na most usred noći. Ideja za spot je potekla od Pita Vagnera, koji navodi da bi kultni luksemburški most poslužio kao impresivna lokacija.

Spot će biti objavljen na Eurovision kanalima u narednim nedeljama.

dOMm1Or.jpeg


ePOToH8.jpeg


jP70uth.jpeg


pWEO7Jp.jpeg
 
Back
Top