lu Luksemburg 2024: Tali - Fighter

Luksemburg
Liberta, ti si ove sezone katedra za revamp. Sve najave sam od tebe čuo. :D
 
Moguće, ja sam je poslednji put čuo kad je pobedila na NF. Ali pamtim da je nekako bolje i skuplje zvučala 😂
 
Kul je i dalje, ali me nervira kako sad zvuči pauza nakon fighter. Više je gruvalo u originalu. Pokušali da uozbilje pesmu. 😂
 
meni se ovde svidjaju strofe a refren ne... pocne lepo pesma pa na pola postane nekako dosadna😂
sve u svemu mlakinjavo za pesmu s kojom se drzava vraca posle 30 godina
 
Dobra je i ova verzija ali sam ipak za prvu. Opet razumem što je usporila, treba otpevati uživo, malo je bila zadihana na NF. Doduše nema previše promena pa ni ne smeta toliko. Čudi me nije izašao spot na ESC kanalu.
 
Meni je ovo jeftinjavo. Šteta što već znamo da će žiri da je nagruva poenima i da će završiti u top 10.
 
Meni je ovde sve ok do refrena koji mi je prenaporan i nepodnosljiv. Mislim da sam nekih 30 puta do sada prekinuo pesmu kad krene refren.
 
Meni bez tog usporavanja pred poslednji refren i malo izmenjenog instrumentala brzalice nema nekih primetnijih promena. Spot mi se ne svidja, ruznija mi je ova frizura i sminka nego sa nacionalnog finala.
Ali kao pesma mi je lepa, nadam se da ulazi u finale bez vecih poteskoca, ali tamo ne vidim neki uspeh. U svakom slucaju dopada mi se pesma, i nadam se lepom nastupu, koji ce motivisati Lux da bude jos bolji dogodine!
 
Back
Top