mt Malta 2023: The Busker - Dance (Our Own Party)

Iskreno mi je jedino žao njih, zanima me baš koji su bili na kraju.
 
Jos ih je ova i baitovala kad je rekla Moldova zvucalo je da kaze Malta 😭
 
I meni je zao sto su ispali, izvukli su maksimum iz pesme, ali ubio ih redni broj plus drzava za koju su nastupali.
 
TVT im nikada nije bio naklonjen, čak je i Destiny kao favorit prsla, tako da me u tom smislu ne čudi. Ali mi je mnogo žao, pesmu ću slušati def. i dalje.
 
Pjesmu i dalje ne varim, ali stvarno su izvukli maksimum. Jedino bih njih ubacio umjesto Moldavije.
Krajnje zabavan nastup, posebno početka s Destiny, Irom i ostatkom od kartona 😃
 
Baš su zanimljivi bili ali imao sam osjećaj da njihov parti traje 6 minuta, nikad završiti. Kapiram da bi sa žirijem prošli ali nije da me briga iskr
 
Nastup im je bio dobar, pjesma mi je i dalje na razini Eat Your Sallad od Latvije prošle godine, tako da ono, nije mi žao, ali su se potrudili definitivno
 
Neće Malta skoro videti finala osim ako ne pošalje nešto zaista vanserijski.
 
Čak mi se i svideo nastup, zabavno je bilo, ali u sendviču između Norveške i Srbije koji su znatno više privukli pažnju publiku bilo je teško. Mada, ne bi me čudilo da su bili 11. i blizu da prođu.
 
Zasluženo su van finala, nisu baš briljantan utisak ostavili ko što su nahajpovali onim isečkom. Kontam da su 11.
 
Meni su bili odlični i jedino mi je njih žao što nisu u finalu. Zaslužili su finale mnigo više od Moldavije
 
Bas mi je catchy ova pesma ali nastup je bio amaterski kao pijani ujak na americkoj svadbi.
 
Bili su bas simpaticni i nastup je bio odlican, ali u pesmi fali nesto da pukne i ostavi puni utisak. Cak nisam ni siguran dali su mi bili u top 10 sinoc, iako nemam previse zamerki. Malo i maler sto su u jacem pfu i plus su im dali laznu nadu kad je ova proglasila da Moldavija prolazi, sigurno su jadni skoknuli za dzabe xd
 
Pesma mi se nije dojmila ali izvukli su maksimum iz nje (iako nije bilo dovoljno za prolaz). Od zemalja koje nisu prosle sinoc, Malta je ostavila najbolji utisak. Verujem da su bili 11.
 
Sad mi još gore veče, kad sam videla da su poslednji završili.. Bukvalno im izgleda ubio sve šanse redni broj nastupa.. :( :(
 
Nezasluženo.
Ja sam bio uvjeren da su bili prvi ispod crte.
Izgleda da će s ovim sistemom Malta morati vraški da se potrudi za finale
 
Leleee zbog koga sam ja reskirao, zbog poslednjeplasiranih....
Salu na stranu, stvarno nezasluzeno, nastup je bio presladak.
 
Back
Top