mt Malta 2023: The Busker - Dance (Our Own Party)

Sa centralnog Mediterana, nadaleko čuvenog usamljenog ostvrceta, dolazi bend The Busker! Frontmen benda Dav.Jr, u svom šarenom džemperu, u bogatom funky ritmu, koloritnom indie pop zvuku, spreman je za velike stvari.. 🤍❤️ 🇲🇹
Njihov saksofon je svima u ušima, i ko kaže da nije, samo toga još nije svestan..
Al' kako stara dobra srpska kaže: "Ko se na vreme ne prešalta, u ćošku će sam od muke nokte grickati", u maju mesecu 2023. jel'te?
Kako god svi su u Liverpulu otvorenog srca i čiste duše pozvani na "THEIR OWN PARTY" ❤️🤍

Kolena klecaju, stopala poigravaju, glava klima lagano "gore-dole" i ubrzo smo svi na nogama - "It's on"..

"I feel better in my sweater
I got my stereo, I play songs you know
But hey, wait, what you say?
Do you wanna dance?"
🎺🎷🎧🎤🎼🎙️🥁💪❤️😍
 
Dakle ovaj ESC daje vajb svega sto smo imali pre kovida - razglednice, prepartiji, publika u parter zoni, nece biti nikakvih restrikcija
 
Momci imaju super energiju na svakom koncertu do sada, zasluzuju barem 10. mesto u pf!
 
  • Love
Reactions: Mrm
The Busker u Madridu

 
Simpatični, dobro ovo zvuči uživo.
 
Uprkos svim predviđanjima ja se nadam (i mislim) da će ovo biti shocking qualifier. Držim fige, i dalje su mi vrh.
 
Orkestarska verzija

 
Maltežani su održali prvu probu. Doneli su dosta rekvizita, kartonsku party kuću, žutu parkovsku klupu i stub sa svetiljkom, crveni auto i malu sobu sa sofom. Pred kraj nastupa nose kostime sa srebrnim šljokicama. :D
 
  • Love
Reactions: Mrm
Zvuči kao da su konsultovali Eegora za nastup :)
 
Fotke sa prve probe (Foto: Corinne Cumming / EBU)

LpkD4gX.jpg


cbLBIyR.jpg


QaWmihS.jpg


TYRMETt.jpg


q6oPlSW.jpg
 
Pravo pitanje gde je Kurt Calleja?? Najbolji parti mejker!
😱 Stvarno gde je?!

Dodao sam za Chiaru, eno je, vidiš crvena glitter haljina iz 2005. kamerman je pokrio..doduše nije baš celu, mislim, to bi bilo malo teža misija. 🤭😌❤️
 
A slatko je i kicasto u isto vreme, koriste sva sredstva da se domognu finala. Samo su zaboravili kako im je prosla koleginica iz 2018.
 
Back
Top