mt Malta 2023: The Busker - Dance (Our Own Party)

Trenutni ubedljivi #1, ni u ludilu ne bih rekao da će mi tu završiti nakon njihovog tragi-komičnog nacionalnog izbora. :D
 
Ne bih se iznenadio da do kraja ostanu u mojih najboljih 10.
 
Zabavni, harizmatični, pesma je toliko dobro isproducirana da zvuči kao neki svetski hit sa Billboard-a. Stvarno im želim sve naj.
 
Bukvalno, ovo je najjače.. 👌👍
 
Meni je ovo zaista fantastično, ne znam gde se to otpisuju, meni su u startu gotovo sigurni finalisti.
 
Pa majku mu, ko ce onda ostati u polufinalu sem Irske kojoj nema spasa?
 
Meni je ovo zaista fantastično, ne znam gde se to otpisuju, meni su u startu gotovo sigurni finalisti.
Nažalost, fanovima su uglavnom na dnu, ali ima nade svakako. Da ne ponavljam celu priču o udelu fanova u tvt.
 
Nažalost, fanovima su uglavnom na dnu, ali ima nade svakako. Da ne ponavljam celu priču o udelu fanova u tvt.

Da, retko se nađu liste gde su iznad 20. mesta, a ne shvatam zašto.
 
Ja mislim da će uživo to biti potpuno druga priča. Ti topovi su se često pokazivali vrlo nemerodavnim i nisu ni 1 procenat realnih parametara za bilo kakvo predviđanje.
 
Fin je spot, ali i dalje mi je jedna od slabijih pesama ove godine. Da nema saksofona, mozda bi mi bila nesto bolja. Sto se mene tice mogu ostati u pf-u.
 
Minipop

3r8DdNb.jpg
 
Ovo je subjektivno nešto najbolje od 🇲🇹 možda ikad, a objektivno od Chiare 2005. godine.. Takav uspeh neće sigurno ostvariti, no nadam se da će u finale... Dok 🇦🇿 nije izašao bila mi je broj1 u 1. polufinalu...
 
Bukvalno, izbor im je bio kriminalan, definitivno su izabrali najbolje što su mogli u datom trenutku.
 
Back
Top