mt Malta 2023: The Busker - Dance (Our Own Party)

Što se mene tiče, dodala bih i Alionu, ali se ne bunim ako on dobije.
 
To me podsetilo kada su Grajinicu na beloruskoj audiciji isljjucili nakon minut pevanja, a onda je u finalu pozvali kao gosta 😂
 
To me podsetilo kada su Grajinicu na beloruskoj audiciji isljjucili nakon minut pevanja, a onda je u finalu pozvali kao gosta 😂

Zauvijek najbolje 🥲🧡

A ovo s Aidanom je za rubriku NEMOGUCE A MOGUCE
 
Mislim da to ima verovatno ima veze sa nekim dogovorom na relaciji Aidan i njegov tim - PBS, pošto se pominjalo da će ih tužiti zbog diskvalifikacije za koju smatra da ju je dobio bez razloga. Navodno je dobio 5 minuta za nastup i ne može izvesti tu diskvalifikovanu pesmu.

Za to vreme..:unsure:

47rfFyyNcro.jpg
 
Mislim da to ima verovatno ima veze sa nekim dogovorom na relaciji Aidan i njegov tim - PBS, pošto se pominjalo da će ih tužiti zbog diskvalifikacije za koju smatra da ju je dobio bez razloga. Navodno je dobio 5 minuta za nastup i ne može izvesti tu diskvalifikovanu pesmu.

Za to vreme..:unsure:

47rfFyyNcro.jpg
Ovo skoro pa u fazonu: "Pitam za druga".. 😆
 
Šta ima zanimljivo i energično kod Brooke?

Bazična pesma, ok je to paket, ali će biti progutano u moru drugih originalnijih pesama.
 
Krenulo lobiranje i pre nego je uopšte pobedila na izboru. :D
Mada se nadam da i neće, iako mi je dobra pesma. Imala je i boljih pokušaja.
 
Ajmo ovde The Busker..Može i Brooke..
Na kraju ima da pobedi neko skroz deseti..
 
Ovi neće pre ponoći kako su krenuli..Mada, valjda su pri kraju sa kilometarskim interval actima..
 
The Busker pobedili, jej..I to prilično ubedljivo.

 
Bravo Malta 👏 👏 👏

Super ide ovaj dan, još da su Estonci uzeli Ollieja bilo bi perfektno
 
Pesma bukvalno nema refren, ali mi se na neki cudan nacin svidja
 
Wow pa ovo nisam ni primetio! Meni je opasan konkurent za top plasman (pobeda? mada je rano predviđati obzirom da nismo čuli još brdo pesama). Ali mi je tako chart friendly.

Msm i harizme, i dobar nastup, i memorable sax ! Odlično je!
 
Da mi je neko rekao da će Malta spasiti ovu tragičnu super subotu, ne bih poverovao ni trenutak. Super je pesma, baš mi je onako groovy i šalje dobar vajb. U moru proseka su izabrali ono što je najviše catchy, svaki respect sa moje strane.
 
Back
Top