mt Malta 2024: Sarah Bonnici - Loop

Vrhh 🔥🔥 podigla pesmu nastupom za 50%. Bojim se da ne ispuši za finale, ali se iskreno nadam da će proći. Onaj snimak sa Tiktoka je brutalan. Inače pesmu mnogo više slušam od kad je revampovana.
 
Meni je ovo Eleni Foureira - Dancing Lasha Tumbai meets Chanel - Slo mo lol
 
Meni je revamp isto dosta bolji, sad mi onaj stari refren zvuči dosadno.

Ostaje hit što su bukvalno u ChatGPT ukucali da žele pesmu kao SloMo i AI im izbacio šta su tražili, čak zadržao terminologiju iz videografije (Slow motion vs loop).
 
Pokidala je, baš dobija pozitivne komentare. Nadam se da će biti dovoljno za finale 😭
 
S obzirom da predstavlja Maltu teško da će biti dovoljno za finale :(
 
A ona mi kao one ribe iz izlaska koju sretneš koje liče na sve druge pa kad ti se javi “eeeee gde siii” a ti je ne prepoznaješ jer liči na gomilu drugih.
 
Svake godine se nadam da ce mi se konacno svideti jedna njihova pesma (a to se zadnji put desilo pre...sada vec skoro 20 godina) i svake godine se razocaram. Nije katastrofa ali nije ni dobro. Sanse za finale u domenu teorije osim ako nastup ne iznenadi.
 
Nije me nešto oduševio isečak. I opet su promenili deo pesme u dens brejku...
 
Pa ovo na početku isječka ona uopće ne pjeva?! 😭
Sramotno
 
Malo jesu smorili sa revampom, ali deluje mi da tokom one tišine očekuju da publika izdivlja.
 
A joj oni krenuli sve ili ništa...ne znam, možda Malta prođe a Gruzija ostane u polufinalu opet
 
Trudi se, lijepo je to, ali ne vidim je u finalu nikako.
 
Al kako su joj oni snimili spot pred finale nacionalnog izbora i na kraju opet snimili još jedan hahaha
 
Revampovali ladno dens brejk momenat. Nadam se da će nekako u finale 🔥 Meni je odlična.
 
Back
Top